Marine_29• 02 февраля 2023

А Ви вірите, що зараз активно роздають повістки?

Бо, на роботі є знайома, яка говорить, що дуже багато роздають, саме останні 2 неділі. По квартирам носять, по трц. Київ.
brenda2305• 02 февраля 2023
Ответ дляLizavel
Всі ні, половина точно
і це їх вибір. Мої близькі на фронті. І повірте від примусової мобілізації буде жопа в результаті. Не можна заставити людину йти на війну. Не можна. Особливо з автоматом проти Градів.

Тому всі ці розмови та маніпуляції то ні до чого. Треба робити все можливе на всіх фронтах, щоб у нас була техніка. І тоді ми переможемо. В нас достатньо патріотів. А якщо ми як рф будемо примосово мобілізувати чоловіків , закривати їх як стадо....ну, подивимось. Тоді це війна двох совкових держав

І саме страшне, що люди з грошима та зв´язками виїжджають, а прості українці сидять. Бо не мають права. І це бісить. І ці кончені воєнкоми вже продають місця в тилу. І знову таки, де тут справедливість та партріотизм?
автор Marine_29 • 02 февраля 2023
Ответ дляLizavel
Як можна примусово когось повернути? Не має такого механізму....
Не хай придумають механизм. Співпраця з посольствами... Скоро примусово в буси будуть хлопців пихати, і що... де вправа на примусово
Kusalochka• 02 февраля 2023
Ответ дляbrenda2305
я вот тоже не понимаю. Неужели люди этого не понимают? Вопрос риторический....

у меня вообще вопрос: почему за год войны мы даже свои беспилотники не запустли в произвосдтво...трындят, трындят, а дела нет
Да что беспилотники... даже дроны не выпускаем
Teonaa• 02 февраля 2023
Ответ дляNear Mear
Упс, а раньше войны на территории Украины не было, вы хотите сказать?
Не, все 30 лет идет. Ясно, что не было
mamarama• 02 февраля 2023
Ответ дляLizavel
Если правительство пойдет на переговоры, военные сами придушат его, столько жертв уже(
Как раз чтобы не увеличивать дальше эти жертвы и разрушения, могут сыграть на этом.
Но там формулы и сценарии, то одни, то другие, я в этом не особо понимаю и читать и вникать уже нет сил.
Но я все так надеюсь на вооружение, иначе все тогда зря было(
Mussja• 02 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Хуйло не закривав наші кордони для чоловіків
Сирійська влада не закривала для своїх чоловіків.
Жодна держава не закривала мабуть
Гинуть від обстрілів і чоловіки на рівні із жінками. Цивільні чоловіки, які не змогли виїхать. Все, нема їх. Зрозуміо, що вбив їх хуйло. Проте … проте. Могли б вижить.
А якщо дозволяти виїжджати чоловікам, то забирати громадянство і назад не впускати.
Sanechko• 02 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Ніяк. То хвй урівняють
Всі не виїдуть.
Депутати давно вивезли своїх ’ діточок’
Дим-дим• 02 февраля 2023
Ответ дляInvictusgirl
Та мало того
Почему тех кто на фронте с тыловыми не меняют ?
Муж то под Херсоном , был , теперь под Запорожьем .
Ротации нет
Вы ж уже пристрелянные - капец отговорка , а отдыхать от ада нет , людям не надо ?
Потому что тыловые платят чтобы быть тыловыми. Многие. Да и разводить много убд не хочется государству. И еще... молчу. Забанят.
Sanechko• 02 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Ніяк. То хвй урівняють
Всі не виїдуть.
А нащу увагу гамагаються пемкнути на чоловіків- заробітчан.
Хитрий хід.
П.С.У пана Данилова є сини?
Jave• 02 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Да не треба программу ніяку мені, аби виїхати. В хто як заробить там і влаштується, то вже нвкого не стосується
То зрозуміло що нікого не стосується, але вибачте коли ти їдеш і тебе селять, годують, навчають мові і платять грощі і з другої сторони країна, в якій війна і є ймовірність що тебе не навченного та не екіпірованого кинуть під Бахмут, то щоб ви обрали, а при цьому паралельно в країні помічники з ОПи купують машини по декілька млн гривень вартістю та будинки за 50-60 млн.. я по собі відчуваю мій запас міцності вже закінчується, я навіть уявити боюсь як в Херсоні почуваються, чи в Краматорську сьогодні і вчора, коли їх обстрілюють
Lizavel• 02 февраля 2023
Ответ дляKusalochka
Дроны Довбуш выпускаем
Дим-дим• 02 февраля 2023
Ответ дляПавела
В одній темі дівчата писали, що офіцера запасу простим солдатом, припустимо піхотинцем, не можуть призвати. Я так розумію, що на практиці все зовсім не так.
Не могут. Но! Если он лейтенант командир взвода, то он мало чем от солдата отличается. Идет в бой со всеми, на 0 сидит со всеми. Только еще отвечает за всех. А, зп на 1000 больше.
Teonaa• 02 февраля 2023
Ответ дляLizavel
Ви же розумієте, якби були відкриті кордони, половина чоловіків би поїхала зразу, взяли б Київ, ще пару областей і ніхто нам би і зброю не дав. А так, побачили ,що ми боремось і почали шевелитись.
Ну то тепер вмерти , чи що? Для мене війна - це каліцтво, смерть, підірвана психіка, сироти, злидні. Розтрощене житло і життя. Немає тут , особисто для мене, чогось іншого. Ну дають нагороди, гроші можливо - ну як воно мені не треба (навідміну від нормального життя) - то от про що я кажу, про цей вибір. Не одна ж я так вважаю!
mamarama• 02 февраля 2023
Ответ дляbrenda2305
у нас же есть укроборонпром, кб луч, южмаш...
Все делается)
brenda2305• 02 февраля 2023
Ответ дляLizavel
Дроны Довбуш выпускаем
плануємо масово випускати. Їх тільки наприкінці грудня тестували
Will_Be...• 02 февраля 2023
Да - раздают, активно, но, что толку... У меня муж с конца октября, каждые 2 недели ходит в военкомат, меняет повестки, и никуда его не забирают. И таких очень, и очень много.
brenda2305• 02 февраля 2023
Ответ дляmamarama
Все делается)
ага) не, ну дроні вон будем выспускать. Может и дальше пойдем

Бесит просто, что люди умирают, парни умирают, а эти бляха сопли жуют-сидят
Kusalochka• 02 февраля 2023
Ответ дляLizavel
Дроны Довбуш выпускаем
Еще нет... при этот чтобы ввезти дрон в Украину, нужно заплатить налоги... ’товари подвійного призначення ’
Дим-дим• 02 февраля 2023
Ответ дляbrenda2305
жесть. Не выводят даже в спокойные места на время?
Подразделение мужа тоже 7 месяцев воюет. Месяц на нуле, потом на неделю назад чуть-чуть, помыться и покушать. И опять.
Светика• 02 февраля 2023
Вчера специально днём высматривала и в центре, и на левом берегу, и у метро- ничего.
У каждого своя реальность.
Jave• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
А що будемо робити з нуворішами які зараз закордоном? Вони ж звикли до легких, читай крадених грошей та жити на широку ногу і тільки як в Україні вони можуть провертати свої справи..їх будемо пускати? Якщо ні, то як зупиняти будемо?
Sanechko• 02 февраля 2023
Ответ дляLizavel
Дроны Довбуш выпускаем
То чого Притула закупає за кордоном?
Чи наша індустрія не справляється?
Teonaa• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
Ну як варіант - так, проте і на це немає підстав. Бо майно чоловіки собі в Україні купили своєю працею. Тож поки є майно, то, вибачте. Навіть ваша пропозиція не повністю коректна. Но краще, аніж нічого
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Ответ дляbrenda2305

Только есть одно большое отличие- украинцы гибнут лучшие из лучших , а раша утилизирует зэков и бурятов всяких
mamarama• 02 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Просто хочу побачити, як хоч один мажорчик загине за Україну. А не повернеться на все готовеньке
Не дождетесь
Если что, я тоже жду и надеюсь.
Но понимаю, надежды зыбки.
Mussja• 02 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Та я розумію, що нема такого механізму, тому і закриті кордони.
Likiya• 02 февраля 2023
Ответ дляInvictusgirl
Ой, аж чуть мандаринкой не подавилась )
Батальон из ’лютей’
Teonaa• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
Тільки чого ви так наполегливо про це кажете, неясно. Тобто прості чоловіки хай сидять в европах назавжди, а наші золоті синочки депутатиків - велком на вме готове. А так і було б. І зараз так є. Якщо політики під час жопи в іх країні, поки хлопці свої життя там кладуть - загоряють на островах!!!!!
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Ответ дляKusalochka
И это за год войны.
Иран вон подобрал Штатовский дрон и уже шахеды клепает , на право и на лево .
Это при том , что Иран в изоляции
А нам весь мир помогает и ни одного дрона ( проще уже нечего выпустить )
Вот это сюрр
А люди как в тумане , очевидного не видят
Бася-Мася• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Житомир.Не видела ни разу.
Не видели? Возле автовокзала постоянно.