Marine_29• 02 февраля 2023

А Ви вірите, що зараз активно роздають повістки?

Бо, на роботі є знайома, яка говорить, що дуже багато роздають, саме останні 2 неділі. По квартирам носять, по трц. Київ.
Mussja• 02 февраля 2023
Ответ дляbrenda2305
ви зрозумійте, це як обшуки у Коломойського на фоні крику зі США про корупцію. Вони зроблять вигляд бурної діяльності, а далі розрулять собі

хотіли б, з тим би Коломойським рішили вже 300 разів
Я завжди кажу, що народ має ту владу на яку заслуговує. Люди самі виноваті. Я знаю і вірю що ми переможемо, і будуть вибори. Кого знов виберуть люди? І я зараз не тільки про вибори Президента, а ті самі депутати ВР. Ви знаєте, що Тищенко пройшов не по списку, а по мажоритарці? Люди конкретно його вибрали, а тепер обурюються. А місцева влада? В мене є конкретний приклад в моєму рідному містечку. Не вказуючи партій, бо це не важливо, обирали мера 2 роки тому. Вибрали попередника, і турнули того, хто з 2014 добровольцем помагав на війні, бо мав 3 неповнолітніх дітей і воювати не взяли. То він вивозив з 0 поранених. І зараз він в перших рядах, патріот, хороший розумний чоловік. Не вибрали. А мер, якого вибрали, зараз вляпався в скандал з гуманітаркою, бо він лишився головою фонду, а директором поставив кума, який машини які мали на фронт йти, продавав. Справу відкрили, машини конфіскували. Отак, і люди обурюються, який мер поганий. А кого вибрали, того і мають.
zztop-b844• 02 февраля 2023
Ответ дляmamarama
Да, начиная с выборов в 1991 году.
Я имею ввиду последние
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
А ви представте воїна, що рік сидить в окопі, під пекучим сонцем або в мороз що пальці потім ампутують…і бере він погортать лєнту, і що він там бачить? Афігєнна мотивація, чьо
Вот я об этом выше и писала, почему в начале было очень много добровольцев , а сейчас их почти нет и поэтому такие облавы с повестками.
Люди же думали , что будет все честно , а сейчас просто в шоке , что одни тысячами гибнут , а другие на морях океанах жируют и на тачках гоняют по Киеву , что западные партнёры для фронта дали или Бентли покупают за продажу гумманитарки
mamarama• 02 февраля 2023
Ответ дляzztop-b844
Я имею ввиду последние
А я имею ввиду все.
diamond_shop• 02 февраля 2023
почитала відповіді - найцікавіше, що 90% з тих, хто пише що щось бачив - з рейтингом 0.00, оце наводить н думки більше аніж самі відповіді
Дим-дим• 02 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Я вчора тежнамагалася написати про це!
Хоча боялася, що про таке говорити- зась
Мне уже все равно(
ViktoryjaG• 02 февраля 2023
Ответ дляInvictusgirl
Они не имеют права никого увозить -это похищение !
Вручить повестку , да , увозить нет !
Ну может им хамили или отказывались взять, xз. Видели только со стороны, проезжая мимо
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Ответ дляbrenda2305

Ага , обыск в носочках за пол часа 🤦🏻‍♀️
Хоть бы не позорились уже .
diamond_shop• 02 февраля 2023
Ответ дляbrenda2305
жесть. Не выводят даже в спокойные места на время?
не вірю автору посту що не виводять, в мене дуже багато друзів на війні та родичі, ВСІХ виводили та виводять на ротацію, й не по одному разу, усі в гарячих точках - Херсонщина, Харківщина, Донеччина, не виходять тільки ті, хто самі відмовляються, такі є теж

у відпустку не всюди пускають, це правда, а на ротацію у тихі зони виводять усіх
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Ответ дляПавела
Дівчата, для чого ви їй відповідаєте? Вона ненавидить українців і все, що стосується України. Мерзенна людина, з мерзенною книгою і каналом. Просто ігнор.
Ого
Она ещё книгу и канал имеет.
Представляю содержание.
Просто достала уже со своим договариваться , сидя в Канаде или где она там .
herba fresca• 02 февраля 2023
Автор, в Запорожье очень много раздают.

Полно фото и видео в телеграме.

Город полупустой.

Мужики по домам в основном.

Особенно возмущает, что раздают повестки группами по 3-5 и больше человек.Здоровенные лбы. Не инвалиды.

Такой мобилизационный ресурс пропадает.
diamond_shop• 02 февраля 2023
коротше троляк тут з рашки набігло... як завжди, у всіх одна мотивація ’мивсепамрьом’ ’Украиназдавайсь патамушто х’йло все равно всех пабедит’
МимоПробегала• 02 февраля 2023
Черкаси не бачила і не чула. Додому приносять, беруть не всіх, але на облік ставлять. Хтось встигає купити інвалідності, хтось оформити опіку над дітьми чи хворими баттками, хтось чекає асвабадітєлєй. Наглі колишні атовці, вони не на війні, багато можу про них написати але отримаю бан. А взагалі черкаси живуть так ніби війни немає
ok1904• 02 февраля 2023
Ответ дляSanechko
То чого Притула закупає за кордоном?
Чи наша індустрія не справляється?
Дрони, бпла є дуже різні, щось ми випускаємо, щось закуповуємо. З чоловікової роботи хлопці ще з літа працють на ремонтах бпла, хтось влашиувався на різні невеличкі виробництва, а хтось поліграф проходив привлаштуванні на серйозну роботу.
Олечка79• 02 февраля 2023
Вижу даже это. На прошлой неделе эпицентр на выход закрыли чтоб повестки раздать . Если все время повторять как мантру, что повестки не раздают, а тех , кто говорит что видит как раздают называть матрешками, повестки все равно не перестанут раздавать
herba fresca• 02 февраля 2023
Ответ дляInvictusgirl
Или порошенковские
Своих повывозили , жируют заграницей , а простых людей в бусы пихают , чтоб в военкомат отвезти .
Что есть прямым похищенинм .
До сих пор в этот сюрр не верю
Именно.

Но есть же одарённые, которые пишут - неначаси, матрешки, ипсо и прочий бред.
ViktoryjaG• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
Извините, но вы реально верите в честные выборы, когда даже в войну!!!! воруют, это же уму не постижимо и честно вспоминается «сталинананихнет». На теплые места всегда перли по головам и за взятки, сомневаюсь, что с выборами по-другому.
Дим-дим• 02 февраля 2023
Ответ дляdiamond_shop

Значит мы в параллельных реальностях...
Kupiryukzak• 02 февраля 2023
Киев. Активно езжу по городу, ни разу не видела. Единственное, что вижу, что полиция документы проверяет и все.
brenda2305• 02 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Я вчора тежнамагалася написати про це!
направді про це треба говорити. Бо чим більше ми будемо про це говорити, тим швидше всі прийдуть до того, що треба змінювати систему. Та ставати європейцями не тільки у гучних промовах з тєлєку
brenda2305• 02 февраля 2023
Ответ дляmamarama
Лиха беда начало)
Я конечно, все еще стараюсь верить в лучшее, а то совсем депресс накрывает, что оно происходит и что тогда будет с нашей страной
на самом деле у нас есть шанс стать нормальными. Наконец-то. Все это может привести нас к реальным изменениям: как в борьбе с корупцией, так и реформировании армии и других сфер
Джулияробертс• 02 февраля 2023
Так. Але може залежно від регіону
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Ответ дляОлечка79
Все кто видит - все матрёшки )
Вон там дама выше в тему пришла .
А ещё , кто только общается на советчице и ничего не покупал тоже .
Подрысь• 02 февраля 2023
Ответ дляПавела
Куди пристроїти?
я так поняла по тылу, не на фронт
brenda2305• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
так, ви праві
Маємо те, на що заслуговуємо
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Ответ дляherba fresca
Именно.

Так работают люди , задача всех , кто видит беспредел ,выставить рашистами
Sanechko• 02 февраля 2023
Ответ дляbrenda2305
Не хочу виглядати дуполизкою.
Але про такі речі - можна писати лише тут.
Спробуйте про таке написати на фб чи телезі
Джулияробертс• 02 февраля 2023
Ответ дляlisenok_8282
тю. Черкассы. в пятницу сама лично видела. приехал автобус к супермаркету, вышли военные, к ним подьехал наряд полицеских человек 6 (с автоматами) и перекрыли выход с магазина. писали всем мужчинам. и так каждый день у нас в городе. в ЦНАПе, в магазинах, организациях - везде ходят. про улицы я вообще молчу.
Так і є
herba fresca• 02 февраля 2023
Ответ дляzztop-b844
А что будет когда мужчины закончатся? Договариваться тоже только уже без мужчин?

Мы просрали победу когда свернули оборонные программы три года перед войной. Надо было головой думать раньше, на выборах.
Я бы сказала, все 30 + лет незалежности.

Ядерное оружие просрали, много старого оружия продали, в том числе раше.
А теперь - идите воюйте.

Оружия не хватает, хотят, чтобы тянуть время, закидывать живым мясом.
Запад ведь дает оружия по щепотке, ровно столько, чтобы Украина не проиграла.
brenda2305• 02 февраля 2023
Ответ дляInvictusgirl
Хоть бы не позорились уже .
піар та відосікі наше всьо)