Бо, на роботі є знайома, яка говорить, що дуже багато роздають, саме останні 2 неділі. По квартирам носять, по трц. Київ.
Manesik.ua• 02 февраля 2023
Я вірю бо бачила своїми очима
По домам - адресно, так носять багатьом
Це законно.
На деяких блокпостах бувають випадки зо виписують, це вже під питанням
Але по Києву кажуть что майже немає випадків щоб людину на вулиці зупинили та виписали 🤷♀️
По домам - адресно, так носять багатьом
Це законно.
Сколько езжу по Киеву - ни разу нигде не видела на улице или в ТЦ
Про адресные повестки слышу.
А в каналах «повесточных» прямо противоположная инфа - одни пишут гребут отовсюду, во всех ТЦ, метро и переходах раздают. В других доказывают, что только адресные сейчас носят и на БП могут выписать.
Хз где правда
Про адресные повестки слышу.
Хз где правда
lisenok_8282• 02 февраля 2023
тю. Черкассы. в пятницу сама лично видела. приехал автобус к супермаркету, вышли военные, к ним подьехал наряд полицеских человек 6 (с автоматами) и перекрыли выход с магазина. писали всем мужчинам. и так каждый день у нас в городе. в ЦНАПе, в магазинах, организациях - везде ходят. про улицы я вообще молчу.
Manesik.ua• 02 февраля 2023
Ответ дляMarine_29
Ось і вона каже, що бачить. Я один раз бачила біля метро. Але подумала, що показалось мені, з папкою стояли
Ну вони просто стояли чи прям виписували?
У цьому різниця.
Я підписалась на один тг канал не встигаю сміятись, як там люди фоткають військових , типу двоє з папкою зайшли в мак😅
Наче вони не мають права кави попити чи щось таке))
У цьому різниця.
Ответ дляManesik.ua
Я вірю бо бачила своїми очима
По домам - адресно, так носять багатьом
Це законно.
По домам - адресно, так носять багатьом
Це законно.
Так, на блокпостах наче давно можна було отримати.
Ответ дляManesik.ua
У цьому різниця.
Стояли і якийсь хлопчина рядом був в цивільному і показував документ. Може так і є. Що то просто так.
Moon shine• 02 февраля 2023
Ответ дляMarine_29
В підїздах ходять.у нас всім у двері повтикали.ходять .дзвонять.але ніхто не відчиняє. Впевнена.що ті повістки повикидають. Наш сусід за неї не розписувався.Подзвонили і пішли.він точно був удома
Ответ дляlisenok_8282
Ви не шуткуєте?
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Верю ?
Я вижу это
Возле метро и трц.
До января этого года , ни разу не видела , чтоб раздавали.
Киев
Я вижу это
Возле метро и трц.
Киев
lisenok_8282• 02 февраля 2023
Ответ дляMarine_29
Ви не шуткуєте?
нет. а что тут шутить? кто живет в Черкассах, подтвердит мои слова. а на блко постах так т вообще - пишут с утра и до вечера повестки.
Ответ дляManesik.ua
Я вірю бо бачила своїми очима
По домам - адресно, так носять багатьом
Це законно.
По домам - адресно, так носять багатьом
Це законно.
Так на блокпостах всегда это было, ещё весной, самое опасное место .
По вопросу - здесь истерия, от многих тоже слышу, а воюющих на дом 120 квартир и ассоциацию 2500 человек единицы на фронтах.
Manesik.ua• 02 февраля 2023
Ответ дляWitty
Все очень странно. Есть один знакомый с инвалидностью, получил повестку (не взяли в результате, но повестка была).
И есть другой, который с начала войны в военкомат ходил, сказали, что в очередь поставят, и до сих пор тишина
Щодо таких випадків, нажаль система у тцк не синхронізована з медичною чи іншою.
Людина могла у 20 років отримати військовий квиток та все, а потім набути і інвалідність і троє дітей і тд
Тому повістки можуть прийти кожному, а там вже мають уточнювати всі данні..
Manesik.ua• 02 февраля 2023
Ответ дляInvictusgirl
Верю ?
Я вижу это
Возле метро и трц.
Киев
Я вижу это
Возле метро и трц.
Киев
Біля якого метро роздавали?
Солнечная_• 02 февраля 2023
Ответ длявиканастя
Вижу каждый день. Есть постоянные локации. Днепр
Днепр + вижу постоянно
Ответ дляManesik.ua
Так а чому бажаючих не викликають?