Пес Патрон• 03 февраля 2023
Посоветуйте хату за 3000$ Львовская, Луцкая, Ровенская области
Ищу хату мазанку. С приватизацией.
Может кто-то из знакомых продает?
Посоветуйте местные группы на ТГ или Фб, где владельцы выставляют на продажу.
Может кто-то из знакомых продает?
Самый умный• 03 февраля 2023
Ответ дляБолтушка Му
Хата мазанка? Без газу, без води? Просто в нас на Волині за 3 тис навіть дачу не купиш
А автору на Волині і не треба, їй треба в Луцькій області )))
Петросянша• 03 февраля 2023
Ответ дляКапитанша
Так ви дивни пости пишете.
Як що ви кацапи - то вам ніде не будуть ради. Вичислять одразу.
поїдете у блєтгород свій
Вы и такие как вы уже надоели.
В каждой теме ересь свою пишете.
західний_діалект• 03 февраля 2023
Ответ дляПес Патрон
Мы уже одну купили за 1800$ 8 км. до польской границы , сейчас отец со своей второй женой ищет.
Это где? Хутор что ли?
Так там и бесплатно можно было бы
Петросянша• 03 февраля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Луцька область сама класна, беріть там хату.
Чем классна? Расскажите плиз.
Пушка заряжённая• 03 февраля 2023
Ответ дляПес Патрон
Третья страница флуда. По теме 0.0 десятых.
А що вам дасть прописка біля польського кордону? Чи жити там збираєтеся?
ЯниЯ• 03 февраля 2023
Ответ дляПетросянша
Смешной вывод.
Чому? В Україні людина просто не може цього не знати.це ж логічно
ЯниЯ• 03 февраля 2023
Ответ дляБолтушка Му
Не оправдано високі ціни на нерухомість як на мене. Я б дивилась інші області, подешевше - Черкаська, Житомирська, Чернігівська
В цих областях найменші зарплати
Петросянша• 03 февраля 2023
Ответ дляЯниЯ
С чего бы я знала?
Боровая какая это область?
halla-d95e• 03 февраля 2023
Ответ дляПросто болталка
В Луцькій області не раджу купувати. Краще розгляньте Ужгородську.
Браво.
Болтушка Му• 03 февраля 2023
Ответ дляЯниЯ
В цих областях найменші зарплати
На Волині теж низькі зарплати і роботи немає
Багиня• 03 февраля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Окрім хати мазанки, ще є земля. В Львівська за таку ціну буде 2 сотки в селі. Це без хати.
Чому у Львівській області така дорога земля? Це від початку війни, чи так і було