Я такая - жду трамвая• сегодня в 13:15

Прием у детского врача 3730грн в Добробуте

Хочу сына повезти к детскому урологу в Киев. У него гипоспадия легкая форма. У нас в городе сказали врачи не оперировать. Но хочу уточнить еще в Киеве. Офигела от цены на консультацию в Киеве.
Ума Палата• 52 минуты назад
Ответ для75В
Может он тоже отвечает тем, кто у него был на очной консультации
Ви почитайте його писульку: кожне звернення до нього - окрема оплата. Тобто, він вам призначив аналізи наприклад, ви йому заплатили 3700. Ви здали їх за власний кошт (якщо з піб лікаря, то йому ще копієчка капнула), потім щоб він подивився на показники - знову плати. Або призначив лікування, і незрозуміло чи певний симптом, який з´явився на лікуванні , норма чи ні. Але щоб дізнатися це по телефону чи смс треба знову платить.

Ума Палата• 48 минут назад
Ответ дляя Кукарача
При стаціонарах є поліклінічне відділення. От туда і йти
Спробуйте без направлення саме в інститут серця потрапити у їх поліклінічне відділення. Мовчу про те, що з направленням з київської поліклініки у вас спитають підтвердження Київської реєстрації. А як нема реєстрації - плати.
Руда ліса• 41 минуту назад
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Этот доктор оперирует в год 300 гипоспадий, он в этом профи. Плюс постоянно вижу у него в инсте стажировки за границей. Вот по этому и хочу к нему. У нас таких хирургов нету.
Я прохожу в Добробуте эко . Так вот моему мужу нужна была операция. Пошел на прием к доктору, а тот доктор сказал, что может прооперировать в этой клинике или там, где он работает в гос . Цена вопроса была под 100 000 грн, если оперировать в частной. Так что ищите где принимают параллельно
Ума Палата• 41 минуту назад
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Не надо врать. Тут половина уже пожила в вашей гейропе и про уровень медицины все прекрасно осведомлены.
Тут половина харчується з червоною ікрою на 1 тис грн в місяць.
Дивіться об´єктивно: в Україну їдуть лікувати щось серйозне? Ви чули про чергу з онкохворих з Німеччини чи Ізраїлю, які натовпом їдуть у інститут раку чи запорізьку онколікарню, наприклад? До війни було таке? Чому Кернес не лікувався у найкращій українській медицині? Ющенко? Дружина Ющенка народжувала у Чехії, а не в Україні? Щойно щось серйозне у наших політиків - всі їдуть у ’погану ´європейську медицину’. Чому?
ГейТуда• 40 минут назад
Ответ дляФиктивная
А такие цены вообще никто не регулирует или контролирует? Можно и 10 тыс поставить за консультацию?
Если есть спрос, то будут и такие предложения. Клинике выгоднее принять одного пациента за 3000, чем три по 1000. Регулирования цены нет, это частная и одна из самых дорогих клиник
З бісиками• только что
Ответ дляУма Палата
Бо наші порівнюють європейський соціал з нашою платною, і соціал трохи програє))) Щоб порівнювати з платною (нормальною) європейською, треба нею користуватись. А це дуже дорого навіть для пересічних європейців, не не що мігрантів.