Фрося_Бурлакова• 03 февраля 2023

Шановні господарі собак, вже крик душі

Я знаю, що це вже не перша і навіть не десята тема. Але, хочу до вас звернутися.
Абсолютно без агресії (зараз є на кого спрямовувати агресію). Просто- звернутися, як Людина до Людей.
Зараз майже немає вуличного освітлення. Ви, як і завжди, виводите своїх улюбленців на прогулянку, щоб вони справили свої потреби. Ну чому ви не прибираєте за ними? Чому залишаєте ці кучки посеред тротуарів і доріжок? Якщо раніше можна було помітити і обійти, то зараз, коли освітлення нема, люди несуть лайно ваших собак на своїх підошвах у свої квартири.
Ну ви ж розумієте, наскільки це неприємно відмивати! Ви ж не саджаєте пса с*ати у своїй ванній? Бо, мабуть вам не хочеться прибирати цю "красу"? І виходить, що хтось має прибирати за вашою собакою у своїй квартирі.
Як до вас достукатися? Домашня тварина- це відповідальність, яка включає в себе і прибирання за ним лайна на вулиці. Ми ж цивілізоване суспільство?
Будь ласка, давайте вже навчимося не загиджувати простір навколо себе.
рукиЖимолости• 03 февраля 2023
нуууу, що тут сказати. Знаю, і бачила власників, що прибирають за своїми улюбленцями, але багато таких, що просто не звертають увагу на все((( якось йшла, підбігла до мене шавка, вчепилась в колошу джинсів, почала нормально так гризти. Краєм ока помітила дамочку, що просто спостерігала за цим. І тільки на моменті, коли я намагалась відшвирнути цю падлу ногою (зараза ще ж вчепилась міцно), та ж сама дамочка почала орати ’ну зачєм ви так, ана же нє кусаєца’. Я не знаю, чи така поведінка власників собак лікується.
Дюймовочка• 03 февраля 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
Мені не нормас.
Як би Вам пояснити... Сплата податків не дає мені права с*ати посеред вулиці. Розумієте?
Тоесть вы не понимаете , что коммунальщики тоже должны работать , для вас это дико ? Срут везде как показала практика , а наступают только украинцы так как ничего не убирается .
И пока будут такие как вы # вамвИталию , будут оставляющие вам подарок 💩
Черпак_для_фантазий• 03 февраля 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
Тобто Ви так зневірені у наших людях?
У мене ще є надія ’порозумітися’)

Ви не ходите в темноті, а безліч людей ходить. І місять все це, і розносять по домівках(
Я отвечу, если модно. Я зневірена. Они безнадежны. Абсолютно неизлечимо. 90% владельцев. И они не терпят замечаний по поводу собак, у них случается приступ агрессии. И они уверены, что собачье г*но это удобрение и даже полезно для природы, а их собачка все должны быть рады, когда псина в рост 5-летнего ребёнка несётся ему навстречу без поводка или радостно виляч хвостом подбегает к проходежу и прыгает на него передними грязными лапами. ’Ой, вы моей собаке понравились, мимими’. Да я бы вашу собачку пристрелила бы с радостью!
все по ГОСТу!• 03 февраля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Странно, в цивилизованном мире фіфи спокойно это делают. Или наши фифы особенные?
нам ще далеченько до цивілізованного світу, на жаль. в нас права людей порушуються направо і наліво, а ви про гімно собаче)
автор Фрося_Бурлакова • 03 февраля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Почитала тему , згадала ці купи по вулицях , неадекватних сусідів. Не хочеться жити в Україні через саме людський фактор.
Так, це дуже печально.
Мені особисто зараз так сумно. Через те, що весь світ захоплюється українцями, як нацією. А ми, українці, гімно не в змозі підібрати за членом своєї родини.
Вилами по воде• 03 февраля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
нужно чтобы каждый делал этим быдлюкам замечания.
высралась псина, быдло не убрало, а все молча мимо идут.
а нужно стыдить громко на всю улицу!
Хотела бы я посмотреть, как вы 2 х метрового амбала с доберманом будете громко стыдить на всю улицу 😂 чет все смелые только девушкам и детям орать в след
Черпак_для_фантазий• 03 февраля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Это легко делается при желании властей. Штрафы. Большие. И часто. Но тут надо пинком пнуть ментов, а это ещё хуже собачников. Поверьте, за прогулку тыщу гривен выложит раз-другой и оно розвидніється. Только так, по другому не будет. Ждать когда люди эволюционируют по своей воле бессмысленно.
nataly_zoozp• 03 февраля 2023
Какой-то треш вы пишете, не знаю, у нас полно собак во дворе и никогда не было каках на тротуарах и дорожках, все выводят своих питомцев подальше - то ли на Набережную где большая зеленая зона то ли в рощу, но прям под дом - никто никогда не водил, а вот бездомные да, гадят где попало((
У меня самой йорик, так он сам нивжизть не сядет по большой нужде посреди дороги, обязательно дотерпит до какого-нибудь куста или зеленой зоны, но прям на тротуаре - вообще дичь какая-то. Осенью мы полтора месяца жили в Чехии, ни разу не видела чтоб хозяева там убирали за своими собакенами, но что смешно - на многих урнах знак - не выбрасывать туда собачьи какахи))))
Черпак_для_фантазий• 03 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Где везде? В Польше такого нет. Смотрю и завидно. И ещё заметила, что собаки какие-то воспитанные что-ли. Не кидаются на прохожих и детей со свирепым лаем, хозяина слушают с одного слова. Подозреваю, что тут надо посещать кинологов в обязательном порядке. Но разница с Украиной в этом вопросе огромная.
автор Фрося_Бурлакова • 03 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Які такі ’такие как вы’? Ті, що просять прибирати за своїм псом? І по- людськи пояснюють, що неприємно нести гімно чиєїсь собаки додому і відмивати від того взуття?
Комунальники працюють і я це бачу. Але до кожного власника собаки комунальника не приставиш.
Може в Італії комунальники ночами й прибирають гімно. Але ми не в Італії.
nataly_zoozp• 03 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Вот кстати 100%, много по Европе ездили и срач везде есть от людей, просто в большинстве стран этот срач оперативно ликвидируется коммунальщиками, поэтому чисто, а не потому что народ прям дико сознательный))
Дюймовочка• 03 февраля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
На меня в Украине не бросаются собаки , воспитанные . А вот в Польше охранники бросались когда я пыталась детей беженцев провести в туалет и хотела дать 2 доллара вместо 2 злотых ( негде было поменять ) .
ЗаведУющая• 03 февраля 2023
Нещодавно отакий ’крик души’ був в нашій місцевій групі,який я підтримую. Після того, як я вп´яте помила взуття від собачого лайна (при тому що я йшла лише по асфальтовані доріжці) , то мені дуже захотілося обмазати двері тим власникам собак. Здається, що вони просто користуються тим, що немає світла (типу темно, можна і не прибирати). Хочеться, щоб кожен господар, який не прибирає за своєю собакою, після кожної прогулянки мив взуття своє і дитини після лайна чужої собаки.
P. S. Відмазки типу ’то всьо бродячиє собакі’ не проходять, бо таких псів я не бачила вже давно і якщо вони і є, то не в такій кількості, як домашні улюбленці.
Черпак_для_фантазий• 03 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
У меня противоположный опыт. И сравнивать собак и людей не мудро как-то
Дюймовочка• 03 февраля 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
Такие как вы скандальные , которым легче ссориться с окружающими , чем понять в чем реальная проблема.
А в Европу мы идем , поэтому можно потихоньку после войны и требовать качественного обслуживания за наши бешеные счета по коммуналке . Но это я так в пустоту .. не лично вам .. Вы не поймёте меня .
Дюймовочка• 03 февраля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Если животные ведут себя лучше , то не нужно их обижать таким сравнением .
Что касаемо Польши , я не ее фанат и Украина однозначно лучше !
Астоновитесь!• 03 февраля 2023
О автор, ви прям наболілу тему підняли. Мені здається що ходити можна тільки по асфальту, крок вліво, крок вправо кругом гімно. А весна це взагалі жесть. Як можна такими бути? От приклад, в Києві Лісовий масив, там є ліс, гарний. Але там неможливо ні погуляти, ні дітям побігати, там всі вигулюють своїх собак і просто все засране. Блін ну ви ж самі там гуляєте, ладно інших не поважати, так і самим не гидко.
Чомусь я, коли були маленькі дітки і їм срочно приспічувало поаушкать))) на вулиці, десь ховалась під кущами і потім закопувала це щоб його і сліду не залишилось.
Зато правильно вище писали, що щось скажи, то і тебе з‘їдять.
Ну колись же з цим можна буде щось зробити? Хоча думаю, що штрафи не допоможуть, тут щось глобальніше потрібно робити.
автор Фрося_Бурлакова • 03 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Я ні з ким не сварюсь і, тим більше, не скандалю.
Моя реальна проблема- гімно чийогось улюбленця на підошвах мого взуття, яке мені доводиться відмивати у ванній, стримуючи рвотний рефлекс. А потім Доместосом відмивати ванну.
Я звернулася з конкретним проханням до власників собак. Це нормально- прибирати за собою. І нормальні люди саме так і роблять.
Брызжу ядом• 03 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
а как коммунальщики могут убрать кучу с асфальта?
разве что размазать ее, что скорее всего до них и так сделают пешеходы.
Астоновитесь!• 03 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
А чому комунальники повинні прибирати гімно за чиєюсь собакою. Тобто людина платить податки, щоб двірник прибрав гімно чиєїсь собаки, бо самим прибрати- « не по понятіям»?
Птица секретарь• 03 февраля 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
Коли бачу ’процес’, питаю: ’Ви ж приберете, так?’.
Але у кращому випадку, хазяїн ’глухо- німий’.
То Вы еще вежливая. Мне иногда вопят, что убирать за своей собакой надо. Я он еще доср.ть не успел и я пакет как раз достаю.
Дюймовочка• 03 февраля 2023
Ответ дляБрызжу ядом
Пылесосики
автор Фрося_Бурлакова • 03 февраля 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Я ж кажу) Мабуть, якщо я плачу податки, то й вміст свого сміттєвого відра можу розкидати по вулиці? Така, мабуть логіка має бути? А шо? Комунальники на мої податки мають за мною скрізь прибрати!)
автор Фрося_Бурлакова • 03 февраля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Я, справді, до людей- як до людей. Все вірю, що ми маємо розуміти одне одного, а не глотки гризти)
Дюймовочка• 03 февраля 2023
Ответ дляАстоновитесь!
А чому я повинна сплачувати комунальні « обслуговування території « і вступати в чуже лайно 🤷‍♀️.. наш ЖК прибирає , а інші ні . То як ?
ЗаведУющая• 03 февраля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Так, ці випадки лікує поліція. В нашому дворі є такий песик ( така мала козявка, я не знаю шо за порода), то вона кидалася на всіх без розбору (діти, дорослі) і завжди була без поводка. Зауважень була купа. Я так розумію, що одного разу кинулася, як кажуть ’не на того’ або людину просто то всьо задовбало (було довге прєдставленіє з поліцією), то тепер ця псіна гавкає тільки на поводку.
автор Фрося_Бурлакова • 03 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Тобто, у Вашому ЖК власники собак дозволяють своїм улюбленцям гадити де заманеться (на доріжках, тротуарах, на дорозі)? І все це лежить, поки комунальники Вашого ЖК не приберуть вночі? Чи комунальники кожну годину ходять прибирають лайно?
Я просто хочу зрозуміти, як це працює.
ЗдесяЯ• 03 февраля 2023
Каждый раз, заходя в такие темы, я максимально не понимаю почему тут встречаются только два вида людей: которые говорят, что хера с два уберут говно за своей собакой, а вторые - исходят ненавистью и готовы травить тех несчастных собак, хотя вина здесь полностью на хозяине. Дурдом.
автор Фрося_Бурлакова • 03 февраля 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Хіба в цій темі хтось написав про ’ готовы травить тех несчастных собак’?
ЗдесяЯ• 03 февраля 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
Не взяла в кавичкі вираз)) в сенсі відносяться з агресією на собак.
Той факт, що за ними не прибирають, не тримають на поводку, а деяким намордника не надягнуть, не робить собак гівняними тваринами, це говорить тільки про їх тупих власників.