Колупалочка• 03 февраля 2023
Ранка з слизом на шиї у чі хуа хуа, фото неприємне
З’явилась ранка на шиї у собаки, зверху як слиз, що це може бути? Чим лікувати? Завтра звісно до лікаря, обробили тільки перекисом водню
Докладная• 03 февраля 2023
екзема мокнуча. краще до вета. флоксіспрей, якщо не маєте змоги плпасти.
Irynka-c148• 03 февраля 2023
Ответ дляДокладная
Абсолютно вірно, обробка хлоргексидином, після цього Чеміспрей. Заживає не дуже швидко, тому не панікуйте. Не мочити рану - це найголовніше.