Дама-мадама• 04 февраля 2023
Конфеты аманти дайте отзывы
Девочки,хочу купить коробку конфет на подарок,есть разные вкусы,как они на вкус? Шоколад хороший?
БоХатая• 04 февраля 2023
Ответ для_Helenn_
Аманті не сподобалися. Шоколад товстий.пластилиновий на смак
Раджу ці:
Цукерки всі дуже смачні.
А особливо вразив зефір в шоколаді ,марципанові цукерки і лікерні цукерки. Я давно такої смакоти не куштувала. Чоловік в захваті від чорносливу,кураги,Лісової казки і Бурштинового краю.
Раджу ці:
Цукерки всі дуже смачні.
Меня угостили их конфетами Una luna я вкуснее конфет никогда не ела
Ответ дляБоХатая
От вони наступні в моєму списку,іх позмітають вмить.
Я від лікерної серії в шоці. Особливо Хріновуха сподобалася
Ми майже всю продукцію перепробували.Все якісне і смачне. Перші рази брали асорті фруктові і горіхові,щоб попробувати і визначитися що більше смакує. Все сподобалося.