Цвіту і пахну• 04 февраля 2023

Блогери, які накачували дівчат наркотою, почитала коментарі в ютуб

І просто шокована. Багато коментаторів вважають що взагалі нічого такого не сталося, що то просто хвойди, а значить на все готові наперед. І ці коментарі пишуть звичайні, на перший погляд, чоловіки. Ще й кажуть, якщо тобі шкода, сама така, вештаєшся з ким попало і тому подібне. Я просто в трансі. І це пишуть чиїсь чоловіки, сини, батьки, брати. Що відбувається? І прирівнюють до призову .
Kusalochka• 04 февраля 2023
Ответ дляEkaterina17
Є
И где бан?? Блок - это новая функция советчицы. Можнл заблокировать конкретного пользователя и он не сможет писать Вам.
Муркамурковна• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Ви знаєте що психологи наочно довели, що такого поняття як підліткова криза не існує провівши експеримент на острові з плем´ям далеким від нашої цивілізації і культури. Підліткова криза це суто продукт культури індустріального суспільства а наші діти жертви цієї культури.

Антрополог Бенедикт, порівнюючи виховання дітей у різних суспільствах, дійшла висновку, що у багатьох культурах немає підкреслення контрасту між дорослим та дитиною, що існує у американської системі виховання. У цих культурах діти з малого віку включені у працю дорослих, мають обов´язки, відповідають. З віком те й інше зростає, але поступово. У відносинах дорослого та дитини існує взаємозв´язок. Поведінка не поляризується: одна для дитини, інша для дорослої. Це дозволяє дитині з дитинства набувати вміння та уявлення, які будуть йому необхідні у майбутньому. У таких умовах перехід від дитинства до дорослості протікає плавно, дитина поступово навчається способам дорослої поведінки та виявляється підготовленою до виконання вимог статусів дорослого. Інакше протікає перехід від дитинства до дорослості в умовах, коли важливі вимоги до дітей та дорослих не збігаються, є протилежними (як, наприклад, у суспільствах з високим промисловим розвитком). Внаслідок цього складається неблагополучна ситуація: у дитинстві дитина засвоює те, що їй не знадобиться як дорослому, і не вчиться необхідному для майбутнього. Тому, він виявляється не підготовленим щодо нього при досягненні “формальної” зрілості. У умовах виникають різні складнощі у розвитку та вихованні підлітка.
Це до того, що такі як ви толерують збочених хлопців?
lilu1990• 04 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Слухайте, я виросла в 90 в кримінальному маленькому місті.. Це ви мені говорите про оцю херню???
Ваші батьки тусили круче ніж ви, прлсто вділи на себе корону якусь, бо мабуть були настільки грішними, шо занадто
Читайте, шо таке вечорниці...
І ви мені так і не відповіли про легкодоступних хлопців? Вседозволеність касається тільки дівчат чи хлопців теж? Злопці теж мають не ходити по вечірках чи тільки дівчата?? А шо таке оргазм дівчатам можна розуміти? Чи клітори їм треба в детстві зразу обрізати ?
Вседозволеність і рольові моделі поведінки з жінками формуються в сім´ї! В сім´ї! І жертва, і насильник - знаходять один одного бо уже запрограмовані на зустріч, тому що виховання і сім´я цьому сприяли
lilu502• 04 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
От начнемо з того, що ми не в Африці і всі дикі інстинкти по згвалтуванню мають бути приборкані!
Все!!
Аоли вашого с на згвалтує якесь чмо тоді співати будете по іншому
Як. От як може жінка писати таку уйню!!!!!!
Ви нормальна? Я що виправдовую тих покидьків? Я тільки сказала, що зараз багато чого дозволяється дітям обох статей! Так зрозуміло?
Муркамурковна• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu502
Ви якось все дуже близько приймаєте до серця. Треба трохи заспокоїтися
Ви ходите десь біля моєї молодшої дитини.. Я не можу бути спокійною
Даксо• 04 февраля 2023
Ответ дляvinogradoff
В телеграм каналі Киев Оперативный навіть адмін підтримував тих хлопців, тому що дівчата ніби працюють за гроші. Хто захищав дівчат - назвав ’йоб**тими’ і блокував. Про що ми говоримо, коли навіть представники ЗМІ таке пишуть
Адмін Київ Оперативний - таке собі змі. Він до війни був неодноразовий помічений в українофобії до речі і взагалі досить слизький тіп.
lilu1990• 04 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Я нікого не захищаю. Я толерую правильне і грамотне виховання. Яке виключає появу жертви і насильника
Kusalochka• 04 февраля 2023
Ответ дляEkaterina17
Є
Если что, у Вас так же
Муркамурковна• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Почалось в колхозе утро
Я вам поставила запитання на які ви не відповіли
Natali25• 04 февраля 2023
Пригадайте Оксану Макар з Миколаєва,яку згвалтували троє ,задушили і спалили.Як гадаєте,вона йшла на секс чи на то щоб згвалтували і вбили?
lilu1990• 04 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Почалось в колхозе утро
Якщо ви не розумієте сенс написаного, це не моя проблема. Ви боретесь з наслідками, не звертаючи уваги на причини!
Муркамурковна• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu502
Ні, ви написали конкретно, що дівчата винуваті, особливо ті, яким 12
Муркамурковна• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Ви не відповіли на питання, на жодне
lilu1990• 04 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ви не відповіли на питання, на жодне
Ваші питання примітивні і не стосуються суті проблеми.
lilu502• 04 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
покажіть, де я таке написала? Я написала про батьків, щоб дівчаткам пояснювали. Я проти будь якого насильства. Мене колись теж намагалися згвалтувати і не раз. Мені пощастило. Зараз молодь дуже розкута і мене це лякає. Це й про хлопців, і про дівчат
Муркамурковна• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Я вас ще раз запитую чого у ваших смс фігурують легкодоступнідівчата, погана поведінка дівчат, фарбування дівчат і жодного слова про неприпустимість дій хлопців?
Муркамурковна• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu502
Зараз набагато, на 70% безпечніше ніж було у ваших батьків...
Але звідки у вас те, що винна жертва? Я у вас питаю питаю ви мені якісь дослідження, які не мають нічого спільного з темою і тд
Takamaka• 04 февраля 2023
Ответ дляEkaterina17
Є

Я зайшла до вас і прочитала
Що у вас бан
Бан вже не відображується в профілі. Що ви там могли побачити?
vinogradoff• 04 февраля 2023
Ответ дляДаксо
А хто в них адмін?
Випадково це проект не Влада Антонова, котрий із dtp.kiev.ua?
Takamaka• 04 февраля 2023
Ответ дляEkaterina17
Боже

Які гниди
Гірше орків
Які мамки таких виховали ?(((
Певне, «лідерів» виховували.
lilu1990• 04 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
А смисл засуджувати поведінку тих, кого неправильно виховала і сім´я, і культура, і суспільство? Хто буде винен у випадковому вбивстві - той хто дав мавпі зброю чи мавпа? Я нікого не засуджую. Цьому вчить християнство, до речі))
Takamaka• 04 февраля 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Или вчерашняя тема о том, как сосед убил женщину за то, что ее дети шумели. И автор его оправдывал.
Это выходит за рамки моего понимания
Жесть. Для меня это очень страшный звоночек.
РыжаяЛиса• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Вы случайно не адвокат?))
Муркамурковна• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Добре, що навколо мене і моєї сім ї нема таких людей як ви.. Але ви ж лесь ходите і мабуть колись у вас буде чи є діти.. Хворі як і ви((
Ta-Ki• 04 февраля 2023
В них було 47000 підписників і багато хто з таких дегенератів про них не знали, цю цифру можна множити
І всі вони серед нас
Ta-Ki• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu502
я не буду показувати фото для прикладу, але це величезні стрілки, яскрава помада. Ну дуже вульгарно.
Так хоч прозора кофтина без ліфчика, це не значить що вона хоче сексу і хтось може так думати
З вашої логіки всі п’яні люди в барах і ресторанах готові трахатись? Ні вони просто випили, а дівчата одягались або на фарбувались тому шо просто хотіли так вдягтись
lilu1990• 04 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Слова типового невротика. Ви не зможете все життя прожити в клітці, ховаючись від небезпек і ховаючи від них дітей. Просто постарайтесь виховати їх правильно, щоб не мати з ними таких проблем.
lilu1990• 04 февраля 2023
Ответ дляTa-Ki
І всі вони серед нас
А деякі з цих підписників вважаються порядними і вихованими дітьми до речі)))
Муркамурковна• 04 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
слова людини, яка толерує будь яке насильство і співчуває кривднику, для якої жертва винна бо просто народилась.
Впевнена, що навіть ракети, які летять в будинки для вас.. Всьо не так однозначно, если бы не збивали, то они бы долетели к цели... Ви огидна
lilu1990• 04 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Те що ви там знайшли у моїх відповідях і видаєте за мої думки то ваші проблеми і проекції, до яких я не маю ніякого відношення. Займіться краще дітьми, приділіть їм увагу. Поки ви на форумі засуджуєте усіх хто не хоче кричати Атата, яка гарантія що вони не серед підписників того каналу?