Вопрос к тем, кто приехал в Польшу и страна не понравилась, поехали в другие страны? Почему и чем не зашла и куда переехали. Как стало на новом месте?
Спасибо
Пы сы - мы сами в Польше и сейчасе здесь стало очень дорого, по сравнению с мартом. Аренда, продукты все очень подорожали. С работой тоже не очень. Зарплаты низкие, все уходит в ноль на аренду и кое какую еду. Рестораны и кафе роскошь. Но ехать куда то дальше нет сил, да и вещей много уже за год собралось и как мне кажется, уже сворачивает программы помощи, тем более тем, кто не сейчас едет, а уже был в Европе с начала войны. У нас даже гуманитарку в городе не дают старым беженцам, только вновь приехавшим
Спасибо
Листопад-920d• 05 февраля 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Кавалерка 2000 злотих, 16 500 грн, ок. Скільки у Львові таке саме житло? Яка різниця? І яка буде різниця між зарплатнею у Вроцлаві і Львові?
А що , жити в Україні можна тільки у Львові?
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 05 февраля 2023
Ответ дляЛистопад-920d
А що, у Польщі можна жити тільки у Вроцлаві?
Листопад-920d• 05 февраля 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Я про те, що є аренда дешевше, ніж у Львові.Про Польщу та Вроцлав не знаю.
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 05 февраля 2023
Ответ дляЛистопад-920d
Так і в Польщі є аренда дешевше, ніж у Вроцлаві. У Польщі навіть є безкоштовне житло. Можна пошукати і знайти, скільки живуть безкоштовно в Польщі і в Україні і в яких умовах. Гадаєте результати будуть на користь України?
Листопад-920d• 05 февраля 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Не знаю, ніколи не була в Польщі і не хочу туди. До війни їздили по різних країнах як туристи. Як там зараз не знаю, жити хочу в Україні.
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 05 февраля 2023
Ответ дляЛистопад-920d
Нажаль велика кількість співтічизників і до війни не могла дозволити собі гідних запрплат, на які можна їздити по світу. Тому і виїхали з України. В них вже давно новий дім і повертатися назад не збираються. А ті, хто нового дому не шукли, мають боронити свого.
Листопад-920d• 05 февраля 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Не зрозуміла, як це? До війни не могли дозволити собі подорожі, а потім придбали дім за кордоном?
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 05 февраля 2023
Ответ дляЛистопад-920d
Тут у словнику первірти, що таке ’дім’. Підказка: дім, це не тільки будівля, але й ’Приміщення, в якому живуть люди; житло’. Тобто навіть коли люди орендують квартиру, це все одно ’їх дім’.