ЛижТолько• 05 февраля 2023
Как скоро приедет посылка после таможенного оформления, новая почта?
Едет из Китая с АлиЭкспресс))
Таможенное оформление завершено и уже третий день нет движения..
ЛижТолько
• 05 февраля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Два тижні
Напевне не дуже нормально сформулювала)) вона вже в Україні, не в Китаї
Живчик-счастливчик• 05 февраля 2023
Моя посилка 17 січня покинула транзитну країну і до цього часу її немає. Замовлення від 1 січня.
МошеЙница• 05 февраля 2023
У мене теж чомусь ’висять’ посилки нової пошти. Зовсім немає руху вже 3 тижні.