Сама створюю дизайн, трохи шию. Які вироби з вишивкою можуть бути популярними в Україні? Вишиванок і так багато скрізь...
ViktoryjaG• 05 февраля 2023
Может быть детские вещи на выписку и крещение.
Свадебные постельные наборы.
МиссКаприз• 05 февраля 2023
А я б купила літній вишитий сарафан. Хоч і багато наразі пропозицій, але все не те. Крізь балахони, чи сорочки під пояс. А я хочу лляний сарафан, щоб верх був з квадратним вирізом, широкі лямки, юбка клеш міді і на поясі широка вставка. І вишивка тонесенька від пояса вниз по юбці сантиметрів 20…
Ответ дляМиссКаприз
Я хочу продавати готові вишиті вироби. Я сюди прийшла не за заказами. Вибачте...
Светлая Светлана• 05 февраля 2023
Ответ дляОксана -0777
Создаю
Джинсовые сумки с украинскими мотивами
ирина15963• 05 февраля 2023
Автор подам вам идею , делайте вышитые вещи для животных , котов и собак мелких пород , иногда себе не купишь а своему любимцу возьмёшь )
healer09648293• 05 февраля 2023
Ну ..є варіанти, є) я шию вироби і хочу на них вишивку, але вишивати не вмію і ніц в цьому не тямлю
проте насправді є одна незайнята ніша у вишивці, яку б я хотіла спробувати..
healer09648293• 05 февраля 2023
Ви орієнтуйтесь на те що вам цікаво вишивати, я думаю так. А покупці знайдуться
Ответ для Светлая Светлана
Джинсовые сумки с украинскими мотивами
Я би звернула увагу на сумку , не просто з українською вишивкою, а з давніми словянськими оберегами дохристиянської доби (дерево життя, алатир, Макоша, тощо , на трипільські , скіфські орнаменти), на те, що має сенс, несе інформацію.
Светлая Светлана• 05 февраля 2023
Ответ дляok1904
Коллективный разум- сила