Suzanna19• 05 февраля 2023

Добрий день! Я вишиваю професійно на машинці (не комп´ютерна).

Сама створюю дизайн, трохи шию. Які вироби з вишивкою можуть бути популярними в Україні? Вишиванок і так багато скрізь...
ViktoryjaG• 05 февраля 2023
Может быть детские вещи на выписку и крещение.
Свадебные постельные наборы.

Светлая Светлана• 05 февраля 2023
Автор, а вы только вышиваете или создаете изделия?
Конкордія• 05 февраля 2023
Плаття з натуральних тканин і більш сучасними мотивами, як варіант. Гляньте тренди в тій же Зарі, вони проводять дослідження на ринковий попит
ok1904• 05 февраля 2023
Є у мене ідея на перспективу, маю на увазі сувенірну продукцію
Шеллар• 05 февраля 2023
Замовляю вишиті сукні та сарафани у ’Синій льон’. Раніше вони мали фірмовий магазин в Києві, але зараз він закритий.
Якщо Ви не тільки вишиваєте, але і шиєте, мені, наприклад, це було б актуально. Ще пораджу вишиті сумки на літо.
автор Suzanna19 • 05 февраля 2023
Ответ для Светлая Светлана
Создаю
МиссКаприз• 05 февраля 2023
А я б купила літній вишитий сарафан. Хоч і багато наразі пропозицій, але все не те. Крізь балахони, чи сорочки під пояс. А я хочу лляний сарафан, щоб верх був з квадратним вирізом, широкі лямки, юбка клеш міді і на поясі широка вставка. І вишивка тонесенька від пояса вниз по юбці сантиметрів 20…
автор Suzanna19 • 05 февраля 2023
Ответ дляМиссКаприз
Я хочу продавати готові вишиті вироби. Я сюди прийшла не за заказами. Вибачте...
Светлая Светлана• 05 февраля 2023
Ответ дляОксана -0777
Создаю
Джинсовые сумки с украинскими мотивами

ирина15963• 05 февраля 2023
Автор подам вам идею , делайте вышитые вещи для животных , котов и собак мелких пород , иногда себе не купишь а своему любимцу возьмёшь )
автор Suzanna19 • 05 февраля 2023
Ответ дляирина15963
Спасибо, крутая идея)
автор Suzanna19 • 05 февраля 2023
Ответ для Светлая Светлана
Джинсовые сумки с украинскими мотивами
Спасибо!
healer09648293• 05 февраля 2023
Ну ..є варіанти, є) я шию вироби і хочу на них вишивку, але вишивати не вмію і ніц в цьому не тямлю проте насправді є одна незайнята ніша у вишивці, яку б я хотіла спробувати..
healer09648293• 05 февраля 2023
Ви орієнтуйтесь на те що вам цікаво вишивати, я думаю так. А покупці знайдуться
кенгуруша• 05 февраля 2023
Я тоже поддержку идею с сумками.
ok1904• 05 февраля 2023
Ответ для Светлая Светлана
Джинсовые сумки с украинскими мотивами
Я би звернула увагу на сумку , не просто з українською вишивкою, а з давніми словянськими оберегами дохристиянської доби (дерево життя, алатир, Макоша, тощо , на трипільські , скіфські орнаменти), на те, що має сенс, несе інформацію.
автор Suzanna19 • 05 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Це не зовсім так. Мені цікаво вишивати весільні сукні. Але ж зараз ця тема не зовсім актуальна через війну.
a.ostroverh• 05 февраля 2023
Столовый текстиль
Скатерти, салфетки, раннеры... Полотенца
автор Suzanna19 • 05 февраля 2023
Ответ дляok1904
Дякую.

a.ostroverh• 05 февраля 2023
Вот например вышивка, которую заказывали под узор сервиза индивидуально
кенгуруша• 05 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Классная 😍
автор Suzanna19 • 05 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
?
автор Suzanna19 • 05 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Очень красиво
Вика*• 05 февраля 2023
Доброго дня! Я Вита , зараз я в Польщі. Тут як і в Україні я впроваджую українську культуру. Допомагаю нашим майстриням
З продажу їх виробу. Хочу оргізувати спільноту. Дівчата, пишіть в Приват,)
кенгуруша• 05 февраля 2023
Автор, а где можно посмотреть Ваши работы?
Светлая Светлана• 05 февраля 2023
Ответ дляok1904
Коллективный разум- сила
a.ostroverh• 05 февраля 2023
Ответ дляОксана -0777
Очень красиво
Вот ещё,но это уже другая студия
BigSize_• 05 февраля 2023
А что значит не компьютерная машинка. Этот факт будет делать изделие дороже?
автор Suzanna19 • 05 февраля 2023
Ответ дляBigSize_
Это художественная свободно-ходовая вышивка на швейной машинке.
автор Suzanna19 • 05 февраля 2023
Ответ длякенгуруша
Я пока закрыла свои соцсети.