Бурундучиха• 05 февраля 2023
Домашнє завдання хімія
Дівчатка допоможіть хто розуміється у хімії.У доньки домашнє завдання,а я зовсім не тямлю в хімії дуже соромно,але ...Буду дуже вдячна!
Задача:
130л пропану згорає в кисні.Який об´єм кисню треба затратити і який об´єм вуглекислого газу утворився?
Задача:
Царь-Матушка• 05 февраля 2023
Ответ дляБурундучиха
9клас
По закону Гей Люссака вроде так. Но сверьте с ответами. И оформлением не такое. Дано сверху
Бурундучиха
• 05 февраля 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
Спасибі вам ,велике і від мене і від доньки.Гарного вам дня