ОливьЕЖечка• 05 февраля 2023
Чи можу я переїхати в Польщу з дитиною?
Донці 11 років. Чи можу я їх влаштувати в школу і деякий час проживати в Польщі?
КапитанльнаЯ• 05 февраля 2023
Можете, на 90 дней по безвизу , либо в течение месяца оформить песель укр, снимайте квартиру и живите себе
Ро30BbIu_CJIoHuK• 05 февраля 2023
Можете, чому ж ні. Якщо гроші є, або якщо гарувати готові по 12 годин. Життя там зараз не легке, все подорожчало , як і в нас.
Куда ж без меня• 05 февраля 2023
Да едьте, пока есть помощь и на ребенка и как беженцы за жилье компенсация ещё не отменили
ОливьЕЖечка
• 05 февраля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Дякую
ОливьЕЖечка
• 05 февраля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Просто переживаю, чи зможу дитину влаштувати до школи
ТрамвайGirl• 05 февраля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
А нужно разрешение мужа?
До кінця військового стану дозвіл не потрібний, якщо дитина їде з мамою. З тьотями, бабусями і т.д дозвіл потрібний. Але наші деякі пороблять дозволи, а потім на кордоні самі тикають прикордонникам , а потім розказують що вони дозвіл вимагають.
ОливьЕЖечка
• 05 февраля 2023
Ответ дляМайданщица
Квартиру будет снять не просто.
Квартиру є
Ля-ля-ля• 05 февраля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Спасибо. Это он на нашей границе не нужен получается. А дальше если ехать ?
Детские_Будут?• 05 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
По серед навчального року це буде складно. Тому що на початок року не усюди були місця в школах. Польща не дає наберати дітей більше ніж дозволено бути у класі.
І складно знайти житло за розумні гроші. Може бути так що квартира в одному місці, а до школи треба бідя години добиратись на автобусі або трамваї. Хоча в маленьких містах цього не повинно бути.
ТрамвайGirl• 05 февраля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Далі теж не потрібний.
Бесконечность-не предел• 05 февраля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
В начале года тоже отказывали, так не было мест в школах.
Детские_Будут?• 05 февраля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Я це і написала. Ви не знаєте мови?
Ms. Скромность• 05 февраля 2023
До серпня 2023 року захист дала Польща. Може продовжать. Але фінансово тут гірше ніж вдома