Пищалка• 05 февраля 2023
Дают ли гарантии на детские пломбы?
Отвела ребёнка к стоматологу, запломбиррвали зуб. Через месяц пломба вылетела. Пришла к ней снова, говорит, гарантий на пломбы нет, но так уж и быть, поставлю вам бесплатно. Прошёл месяц, снова вылетела. Неужели действительно все стоматологи не дают гарантии на детские пломбы? Дочке 7, пломбировали молочный зуб
Результат:
вже голосів:
7 (100%)
Не дают
0 (0%)
Дают гарантию
Чтооооооооооо?• 05 февраля 2023
В деяких клініках дають. Після пломбування виписують гарантію з умовами і терміном дії. Якщо потрібно переробити, то ви оплачуєте тільки за стерильний набір ( до 100 грн).
Примарочка• 05 февраля 2023
Мені здається, що гарантії дають тільки там, де беруть ціну ого-го-го. Нам не давали, пломба випадала лише раз, потім пішли в іншу клініку, там вже не випадали.