Я_готова_ко_второму• 05 февраля 2023
Джинсова куртка Sinsay
Підскажіть може хто замовляв чи бачив таку куртку, сильно розміри відрізняються. Сподобалась , в мене с розмір, а залишився тільки ххс, замовила 🫣 вирішилася якщо геть мала буде донці.
Тут, з’явився розімр хс і от думаю чи стоїть пробувати скасувати, і замовити більший розімр чи вони не особо будуть відрізнятись?
Редисочка• 05 февраля 2023
Автор, якщо модель оверсайс, можна на розмір меншу брати, а так сінсей розмір в розмір іде.
Танцепесенная• 05 февраля 2023
Sinsay йде розмір в розмір. Ще xs можна брати, якщо модель оверсайз. Xxs - сумніваюсь