Веснушка• 05 февраля 2023

Москалиха виграла «Місіс Всесвіт»… я в шоці, це правда?!

Знайшла таку статтю в новинах, що москалиха виграла… якого її взагалі туди пустили… це дійсно правда?!
https://www.unian.ua/lite/stars/konkurs-missis-vse...
Жидкость для снятия глаз• 05 февраля 2023
Усе куплено

бювет_в_обед• 05 февраля 2023
Та вроде ж американка выиграла.
неДоПриличий• 05 февраля 2023
Хоч я і не люблю мат але тут проситься
Якщо це правда
автор Веснушка • 05 февраля 2023
Ответ длябювет_в_обед
Та вроде ж американка выиграла.
Американка виграла міс, а це місіс, для старших заміжніх жінок. Інший конкурс.
автор Веснушка • 05 февраля 2023
Ще таке фото є. Ця п… з колосками, це що, відсилка до України… https://ukrayina.pl/ukrayina/7,183471,29434545,105...
автор Веснушка • 05 февраля 2023
Ответ длянеДоПриличий
Хоч я і не люблю мат але тут проситься
Якщо це правда
В мене такі ж емоції, лошадь, а не красуня.
Kidstaff Bot• 05 февраля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.

суфле• 05 февраля 2023
Ответ дляВеснушка
А, так конкурс в Болгарії проходив. Болгари ж у більшості рашкостан підтримують.
Петрик• 05 февраля 2023
Так, це піпец. Із 100, чи скільки там країн приймало участь вибрали цю самку орка.
Питання як вона взагалі була допущена до участі? А те, що виграла, то взагалі:(
Не чіпай - вб ю• 05 февраля 2023
Господи, то ж пародія на Міс, який виграла американка. І проходить десь в жопі мира, що то за такий всесвітній конкурс?)
amvroziya• 05 февраля 2023
Удалено администрацией...
Lizavel• 05 февраля 2023
Ка их допускают к конкурсам и олимпиадам до сих пор?
Milka8181• 05 февраля 2023
Ответ длябювет_в_обед
Та вроде ж американка выиграла.
это миссис, а то мисс
Piracanta• 05 февраля 2023
Ответ дляLizavel
Это ж частный конкурс? Или нет?
gdsN• 05 февраля 2023
https://pressa.tv/foto/54190-35-letnyaya-elena-bli... блиновская тоже с победы в нем начала свою ’карьеру’
Подрысь• 05 февраля 2023
Ответ длясуфле
им же нужно хоть где-то одержать победу)) пусть наслаждаются, хосподи
ONatalii• 05 февраля 2023
москалихи самі в шоці
Nikol-9a2f• 06 февраля 2023
Ответ дляПетрик
Ну а як планують допустити рашку та блядорошку до участі у Олімпійських Ігор?