размахер• 06 февраля 2023

Вчора працювала на доставці в США, трішки в шоці

З однієї сторони досить цікаво, хороший досвід, побачила де і як люди живуть в моєму регіоні, висновок такий - шикарно дивуть азіати і темношкірі, погано мексиканці і часто америкоси.
Але я дуже здивована тим що вони замовляють, нашому менталітету збагнути важко. Те що це один фаст фуд це зрозуміло, лише азіати замовляли ресторанну їжу.
Але міліони дивних напитків, аля шейки, смузі, різнокольорові газонані баняки з льодом від яких просто разить хімією.
Можуть замовити доставку маленької пачки чіпсів, або навпаки купу чіпсів, яєшню, просто смажену фрі, тонни фаст фуду а ля макдональдс.
Одні замовили просто відварені макарони🤷‍♀️.
Все ж таки дивні люди.
А один милий молодий чоловік замовив 9 піц і сказав що він працює і тижнями не виходить з дому. Я лише коли від‘їхала зрозуміла що він буде ті піцци декілька днів їсти…
Бандитка Сью• 06 февраля 2023
Ответ дляДуболом
мабуть автор порівнює із Україною. Тут в глово скільки можна за 7 годин заробити? долл 40?
Смысл сравнивать
Дуболом• 06 февраля 2023
Ответ дляБандитка Сью
Смысл сравнивать
форум український. в сенсі смисл порівнювати? захотіла поділитись досвідом
автор размахер • 06 февраля 2023
Ответ дляmurmurik
Не не 70 🤣
А что сдавкть надо? Кстати ,вы намправа перездавали?
Теорію і практику. Що значить перездавала? Тут в кожному штаті свої права потрібно мати
murmurik• 06 февраля 2023
Ответ дляразмахер
Те укр. Права им не подходят?
murmurik• 06 февраля 2023
Ответ дляБалаболка
Америкоси? Ви вчіться нормалтно виражатися. Фу 🤮
Ой. Фу на вас
автор размахер • 06 февраля 2023
Ответ дляmurmurik
Те укр. Права им не подходят?
а ви як думаєте?
Глаголица• 06 февраля 2023
У нас родственники в Америке
Рочестер
Зовут нас к себе
Но у нас двое детей ( школьник сын и дочка 1 годик )и я беременна .
Муж один думаю не вытянет , квартиру и проживание в Америке
Даже если пойдёт на доставку и найти ещё работу , он очень хорошо водит , сейчас работает в такси в Киеве , автомеханик ( но он без нужного образования , самоучка ) английский знает , разговорный у него , коммуникабельный , бывший военный
murmurik• 06 февраля 2023
Ответ дляразмахер
а ви як думаєте?
Что вам весело? Не знаю, Европе мои права подходят.Чем америка лучше?
автор размахер • 06 февраля 2023
Ответ дляГлаголица
У нас родственники в Америке
Рочестер
Зовут нас к себе
Ну дивіться вам оренда 3 бедрум це 2500-3000 тис
Анка-пулемётчица• 06 февраля 2023
знакомая давно эивет в Италии.
У нее в начале был культурный шок.
Она хотела сварить борщ и искала буряк.
В магазинах только чищенный и отваренный!))
Это в тему отваренных макаронов в старпосте.))
Перша на селі• 06 февраля 2023
Ответ дляразмахер
Дійсно, в який аеропорт світу не прилетиш так вночі ніхто нічого не робить, всі массово миють аеропорт, порядки наводять, генералку, весь персонал в тому числі всіх авіакомпаній
Просто Филя• 06 февраля 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
знакомая давно эивет в Италии.
У нее в начале был культурный шок.
Она хотела сварить борщ и искала буряк.
В Польше тоже вареный чищенный буряк в каждом магазине продают)
В США в любом супермаркете куча того, что можно купить и есть и это не обязательно что-то вредное, как принято считать) сеты с фруктами нарезанными, овощами, салаты в пакетах, где каждый ингредиент упакован отдельно. Открыл, смешал и готово.
Маурита• 06 февраля 2023
Ответ дляразмахер
Якщо вам 70 ви теж здасте, не парьтесь. Мені 40
а ви і в Україні коли жили, теж були така ж заповзята та енергійна, чи змінилися після виїхзду за кордон?
Глаголица• 06 февраля 2023
Ответ дляразмахер
Сколько реально можно заработать , на доставке ,например часов 8
И вот писали консьержем в аэропорту , например
Можно на эти деньги жить ? А не выживать ?
Просто Филя• 06 февраля 2023
Ответ дляГлаголица
Можно. Другой вопрос, когда жить, если ночью ты ночью на одной работе работаешь, а днем на другой.
Глаголица• 06 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
Ну да
А там малыш родится
Когда он будет вообще отдыхать
Перша на селі• 06 февраля 2023
Ответ дляразмахер
Господи, яка ви смішна, їй Богу, ті хто сидять і брєзгують роботами через свій вузький світогляд якраз нічого і не добиваються в житті і змушені від заздрощі строчити по 10 разів одне і теж, як от ви зараз.
А ще в мене в Україні апарт готель, зараз нормально працює, керую віддалено і так, я там мила іноді туалети і від какашок унітази пробивала і риганіну витирала, от так буває.
Ооо, я вас запам´ятала, автор! Ви для мене найкращій мотиватор на сьогодення!
Бажаю вам успіхів і темок таких мотивуючих. Ви справжня україночка, тільки таких і хочу бачити в нашій країні.
Анка-пулемётчица• 06 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
мы закупаемся в Ашане, там есть нормальный буряк.))
Вареный и чищенный тоже есть.))

Там даже верес есть, и сейчас начали появляться печенья, пряники, овсяное печенье наше, украинское.
Они поддерживают украинского произведителя, а мы покупаем любимые продукты.
Дочь обнимала овсяное печенье, когда увидела.)
murmurik• 06 февраля 2023
Ответ дляПерша на селі
А вы такая?
ШобВам_КакНам• 06 февраля 2023
Ответ дляУгадайс
500 дол в день? Це не перебір?
Та брешуть напевно

Але я про те
Що сидить не працює
Бігає прапором маше нашим і ФБ виставляє «хочу додому»
Ivanka Tramp• 06 февраля 2023
Ответ дляразмахер
Захочете деталей, я вам декілька фішок можу підказати. Але важливий склад сімі і гроші на перший час
Подскажите пожалуйста) напишите в личку если можно.
ТочноБудет• 06 февраля 2023
Ответ дляPORKA
А зачем в ночнушке? Она вряд ли останется чистой, а потом в постель.. Ну я никогда их моды не понимала лежать в кросах на диване и ходить в обуви по квартире.
Так с утра лень передеваться, если только глаза продрал и бежать с собакой. Потом опять в кровать ложусь в выходной понежиться.
Откушу что там торчит• 06 февраля 2023
Бачила фоточку у групі, він такий, як описано у темі, вона така на вигляд, як і у відповідях у темі (хвали мене моя губонько), хтось з них лікар і хтось з Києва, шукали спонсорів чи іншим чином рекламувалися. Не ви авторе?
Бо як на мене 1 в 1.
Можу навіть локацію здати і деталей додати, але ж ви не зізнаєтеся. А я чомусь упевнена, що ви.
ШобВам_КакНам• 06 февраля 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
знакомая давно эивет в Италии.
У нее в начале был культурный шок.
Она хотела сварить борщ и искала буряк.
І в нас я купую лише варений ( супермаркет на ЗУ) в пакеті вже очищений
ТочноБудет• 06 февраля 2023
Ответ дляразмахер
Да, приїхати зранку в старбакс розчесаній і не в піжамі якось навіть незручно
Я уже поняла, что США мне зайдет отлично 😂😂😂
Нечесана та в піжамі
Выручалка• 06 февраля 2023
цікава тема. теж збираємось ближчим часом в США.
Анка-пулемётчица• 06 февраля 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
на борщ нужен сырой буряк.
Поэтому у нее была проблема.)

Я не люблю чищенные овощи из магазина, у меня какое -то оторжение.
Не покупаю.
Хотя чего проще - купить картошку чищенную.
автор размахер • 06 февраля 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
знакомая давно эивет в Италии.
У нее в начале был культурный шок.
Она хотела сварить борщ и искала буряк.
Та то ясно, у всій Європі він так продається, у Франції теж
автор размахер • 06 февраля 2023
Ответ дляМаурита
Те що я енергійна і запрвзята я взнала сьогодні від вас, я вважаю такий спосіб життя нормою і завжди так жила.
Перша на селі• 06 февраля 2023
Ответ дляmurmurik
А вы такая?
Нет, начала сдавать позиции. Конкретно причем.