размахер• 06 февраля 2023

Вчора працювала на доставці в США, трішки в шоці

З однієї сторони досить цікаво, хороший досвід, побачила де і як люди живуть в моєму регіоні, висновок такий - шикарно дивуть азіати і темношкірі, погано мексиканці і часто америкоси.
Але я дуже здивована тим що вони замовляють, нашому менталітету збагнути важко. Те що це один фаст фуд це зрозуміло, лише азіати замовляли ресторанну їжу.
Але міліони дивних напитків, аля шейки, смузі, різнокольорові газонані баняки з льодом від яких просто разить хімією.
Можуть замовити доставку маленької пачки чіпсів, або навпаки купу чіпсів, яєшню, просто смажену фрі, тонни фаст фуду а ля макдональдс.
Одні замовили просто відварені макарони🤷‍♀️.
Все ж таки дивні люди.
А один милий молодий чоловік замовив 9 піц і сказав що він працює і тижнями не виходить з дому. Я лише коли від‘їхала зрозуміла що він буде ті піцци декілька днів їсти…
Ivanka Tramp• 08 февраля 2023
Ответ дляразмахер
Захочете деталей, я вам декілька фішок можу підказати. Але важливий склад сімі і гроші на перший час
Добрый день, напишите в личку плиз.