Бутербродница• 06 февраля 2023
Температура 37-37,2 є нормою?
Хто знає чи є така температура на вечір нормою? Можливо хтось вивчав дане питання чи консультувався з лікарем саме такого приводу.
СкокоМнеДадите• 06 февраля 2023
Дивлячись як ви себе почуває. Якщо погано, то потрібно шукати причину
Жена сына• 06 февраля 2023
У меня такая очень длительный период, куча врачей и обследований и без диагноза, сделала вывод, что то ли на нервной почве, то ли желчный, то ли такое свойство моего организма
Без Баяна• 06 февраля 2023
Вивчала, шукала причини, аналізи, лікарі. Кажуть норма. В мене вона 3 роки після ОРЗ. Не знайшла причини, забила. За цих 3 роки полетіла щитовидка, хоча при початку цієї темп було все гуд . Хоча я 2 роки з цих 3 жила в страшних стресах, тому не знаю,що стало причиною. Треба шукати глибше- герпевіруси, паразити, грибки і т.д. Для мене це однозначно не норма. Доказові лікарі такою проблемою не займаються, вони просто запевняють, що це норма.
Бутербродница
• 06 февраля 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
А давно у вас така темп тільки по вечорам?
Та я навіть точно й не знаю. Я її не завжди міряю. Коли згадую, то міряю. І от помітила, що часто така є.
AnastasiaPol93-bff7• 06 февраля 2023
Ответ дляБутербродница
У мене була вот 2 тижні,так і не зрозуміла чому,теж створювала опитування тут....
А ви її відчуваєте?
Можливо стреси,нерви?
А ви її відчуваєте?
Можливо стреси,нерви?
Бутербродница
• 06 февраля 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
А ви її відчуваєте?
Можливо стреси,нерви?
А ви її відчуваєте?
Можливо стреси,нерви?
Як коли. Інколи відчуваю, інколи ні. Знаю, що може підніматись до таких меж у другій половині циклу, але в мене місячні тільки закінчились.