Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 февраля 2023
Новий землетрус. Якось занадто. Як думаєте, чому це?
Ніби раніше не чула, щоб такі сильні і так часто, і в багатьох країнах зразу. Як думаєте, чому це саме зараз відбувається. Якісь масові явища, напряг в усьому світі. Там війна, там землетруси.
Ромашкинная• 07 февраля 2023
Ответ дляВатный Пупс
Вы за моих не волнуйтесь)
В діточок нема вибору, вони ходять по струночці і роблять все лише за командою матусі - цербера
Хоча, може, й нема ніяких діточок, ні чоловіка. Лише наукова стаття та порадниця роблять вечори не такими пустими
Ноу коммент• 07 февраля 2023
Ответ дляОйЙой
Ви ж про війни почуєте, і про воєнні чутки, глядіть, не лякайтесь, бо статись належить тому. Але це не кінець ще. Бо повстане народ на народ, і царство на царство, і голод, мор та землетруси настануть місцями.
Почитайте историю. Столетиями все это происходит.
Зайканалужайке• 07 февраля 2023
Короче накрутили вы меня
Теперь точно не засну
Я на острове в океане
Еще и с вулканом
Теперь точно не засну
Я на острове в океане
Еще и с вулканом
Самая СоветЧиваЯ• 07 февраля 2023
Ответ дляMassaraksh
Удалено администрацией...
Прочитала міністр...скажіть ,як правильно буде обіймаю чи обнімаю?Тобто правильніше.Дякую
Нерадистка Кэт• 07 февраля 2023
Ответ дляСливочная пенка
Можно голода не надо.
Я не смогу без еды🐷
Траву всегда можно пощипать, ягоды, орешки))
@ альонка@• 07 февраля 2023
Ответ дляНерадистка Кэт
КорЄшки там всякІє, вЄршкІ...
@ альонка@• 07 февраля 2023
Ответ дляmarina26
Сколько вашей памяти и сколько существует Земля?
І коГда мамонтИ сьели дІнозафров?
@ альонка@• 07 февраля 2023
Ответ дляJulliK_
Ещё помню, как писали, что те кто остались в Украине типа будут в самом лучшем положении, к чему бы это
Не на часі
Лягаймо відпочивати...
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Я такого не пам´ятаю. При моїй пам´яті такі катаклізми вперше.
Ви гуглом не вмієте користуватись? Те, що стається десь далеко, нас не сильно обходить, так? Ось, перше що відкрила по запиту: « землетруси 21 століття»:
Самі шокуючі: в 2010 році на Гаїті, загинуло понад 230 тис.! людей, травмовано 311 тис.
В 2008 році в Китаї загинуло 87 тис, травмовано 270 тис.
В 2005 у Пакистані загинуло 73 тис.
В 2004 році цунамі в Азії, загинули сотні тис людей.
В 2003 в Ірані загинуло 26 тис людей.
В 2001 в Індії понад 20 тис жертв землетрусу, не рахуючи травмованих.
Це вибірка тільки за перше десятиліття, це наймасштабніші землетруси, ще багато відбулося с жертвами до 5-10 тис.
Ні, ви такого не чули, це тільки зараз глобалісти таке творять.
В 2005 у Пакистані загинуло 73 тис.
В 2003 в Ірані загинуло 26 тис людей.
Ответ дляportretik
В 2005 у Пакистані загинуло 73 тис.
В 2003 в Ірані загинуло 26 тис людей.
В 2005 у Пакистані загинуло 73 тис.
В 2003 в Ірані загинуло 26 тис людей.
Ну ви мій старпост читали? Чи зайшли просто з порогу свою жменю яду кинути?
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Почитала, нічого там такого страшного. Магнітне поле пропаде, трохи збільшиться радіаційний фон, але не критично.
Ні, магнітне поле нікуди не подінеться. А якби таке періодично й траплялося, то кожного разу на планету чекала би грандіозна disaster. Можливо навіть перша була би й останньою для людства та більшості видів флори та фауни.
Ответ дляПоросенка
зачем вы пишите чепуху, люди ведь могут поверить в это
На Тайване тоже час назад было землетрясение больше 5 баллов, земля один организм, могла запуститься цепочка, еще пару дней будет трясти. Но в день по 500+ землетрясений, просто здесь весь ужас в количестве жертв
Насчет небывалых катаклизмов не верю, но по ядру вышло исследование .
Charming person• 07 февраля 2023
Так совпало. Сейсмологи говорили ещё в 2021 году что возможны землетрясения массовые к 2028 году, какие-то процессы происходят. Я не разбираюсь в этих терминах и не в курсе как там они это вычисляют. Повлиять на это никто не сможет все равно, такова природа.