Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 февраля 2023

Новий землетрус. Якось занадто. Як думаєте, чому це?

Ніби раніше не чула, щоб такі сильні і так часто, і в багатьох країнах зразу. Як думаєте, чому це саме зараз відбувається. Якісь масові явища, напряг в усьому світі. Там війна, там землетруси.
Ромашкинная• 07 февраля 2023
Ответ дляВатный Пупс
Вы за моих не волнуйтесь)
В діточок нема вибору, вони ходять по струночці і роблять все лише за командою матусі - цербера

Хоча, може, й нема ніяких діточок, ні чоловіка. Лише наукова стаття та порадниця роблять вечори не такими пустими

Ноу коммент• 07 февраля 2023
Ответ дляОйЙой
Ви ж про війни почуєте, і про воєнні чутки, глядіть, не лякайтесь, бо статись належить тому. Але це не кінець ще. Бо повстане народ на народ, і царство на царство, і голод, мор та землетруси настануть місцями.
Почитайте историю. Столетиями все это происходит.
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 07 февраля 2023
Ответ дляMassaraksh
https://youtu.be/S2PTxdqLIrM
Удалено администрацией...
Зайканалужайке• 07 февраля 2023
Короче накрутили вы меня
Теперь точно не засну
Я на острове в океане
Еще и с вулканом
ДА да да• 07 февраля 2023
Ответ дляvikiss
Я не писала, що не вірю.
От. Я вам знайшла картинку
Нерадистка Кэт• 07 февраля 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
На небесную ось уже налетели?
https://www.nature.com/articles/s41561-022-01112-z
Самая СоветЧиваЯ• 07 февраля 2023
Ответ дляMassaraksh
Удалено администрацией...
Прочитала міністр...скажіть ,як правильно буде обіймаю чи обнімаю?Тобто правильніше.Дякую

Нерадистка Кэт• 07 февраля 2023
Ответ дляСливочная пенка
Можно голода не надо.
Я не смогу без еды🐷
Траву всегда можно пощипать, ягоды, орешки))
автор Евга-9246 • 07 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
вона хіба що обнімає.
Kidstaff Bot• 07 февраля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
@ альонка@• 07 февраля 2023
Ответ дляНерадистка Кэт
КорЄшки там всякІє, вЄршкІ...
Takamaka• 07 февраля 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Короче накрутили вы меня
Теперь точно не засну
Я на острове в океане
Еще и с вулканом
Это какой, Маврикий, Гаити?)
Куздра• 07 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Посаду чи коханого?
@ альонка@• 07 февраля 2023
Ответ дляЕвга-9246
вона хіба що обнімає.
Приколістка...
@ альонка@• 07 февраля 2023
Ответ дляMassaraksh
Посаду чи коханого?
Людину...а,все ,зрозуміло)))
Takamaka• 07 февраля 2023
Ответ для@ альонка@
КорЄшки там всякІє, вЄршкІ...
А що робить у такому випадку не дай Бог?)) Ну припустимо… будете їсти і корЄшкІ, і вЄршкІ.
JulliK_• 07 февраля 2023
Ответ дляБойцовская
планета уже сдыхает, добили..
От людей одно горе и столько боли
marina26• 07 февраля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Я такого не пам´ятаю. При моїй пам´яті такі катаклізми вперше.
Сколько вашей памяти и сколько существует Земля?
JulliK_• 07 февраля 2023
Ответ дляТаракашечка
Ядро Земли остановилось и предполагают, что будет вращение в другую сторону. Нас ждут небывалые катаклизмы.
Ещё помню, как писали, что те кто остались в Украине типа будут в самом лучшем положении, к чему бы это

@ альонка@• 07 февраля 2023
Ответ дляmarina26
І коГда мамонтИ сьели дІнозафров?
@ альонка@• 07 февраля 2023
Ответ дляJulliK_
Не на часі
Лягаймо відпочивати...
marina26• 07 февраля 2023
Ответ дляОйЙой
В Библии написано,что в последнее время будет жить невыносимо. Бедствия, войны , голод, моры...
А вы реально верите, что библию бог писал?? Её писали люди, чтоб управлять народом, а это возможно только если держать его в страхе!
Takamaka• 07 февраля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Та немає в цьому нічого такого, не лякайтесь
Так, також є припущення, що це циклічний процес.
portretik• 07 февраля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ви гуглом не вмієте користуватись? Те, що стається десь далеко, нас не сильно обходить, так? Ось, перше що відкрила по запиту: « землетруси 21 століття»:
Самі шокуючі: в 2010 році на Гаїті, загинуло понад 230 тис.! людей, травмовано 311 тис.
В 2008 році в Китаї загинуло 87 тис, травмовано 270 тис.
В 2005 у Пакистані загинуло 73 тис.
В 2004 році цунамі в Азії, загинули сотні тис людей.
В 2003 в Ірані загинуло 26 тис людей.
В 2001 в Індії понад 20 тис жертв землетрусу, не рахуючи травмованих.
Це вибірка тільки за перше десятиліття, це наймасштабніші землетруси, ще багато відбулося с жертвами до 5-10 тис.
Ні, ви такого не чули, це тільки зараз глобалісти таке творять.
автор Евга-9246 • 07 февраля 2023
Ответ дляportretik
В 2005 у Пакистані загинуло 73 тис.
В 2003 в Ірані загинуло 26 тис людей.
Ну ви мій старпост читали? Чи зайшли просто з порогу свою жменю яду кинути?
Takamaka• 07 февраля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Почитала, нічого там такого страшного. Магнітне поле пропаде, трохи збільшиться радіаційний фон, але не критично.
Ні, магнітне поле нікуди не подінеться. А якби таке періодично й траплялося, то кожного разу на планету чекала би грандіозна disaster. Можливо навіть перша була би й останньою для людства та більшості видів флори та фауни.
Takamaka• 07 февраля 2023
Ответ дляПоросенка
зачем вы пишите чепуху, люди ведь могут поверить в это

На Тайване тоже час назад было землетрясение больше 5 баллов, земля один организм, могла запуститься цепочка, еще пару дней будет трясти. Но в день по 500+ землетрясений, просто здесь весь ужас в количестве жертв
Насчет небывалых катаклизмов не верю, но по ядру вышло исследование .
Charming person• 07 февраля 2023
Так совпало. Сейсмологи говорили ещё в 2021 году что возможны землетрясения массовые к 2028 году, какие-то процессы происходят. Я не разбираюсь в этих терминах и не в курсе как там они это вычисляют. Повлиять на это никто не сможет все равно, такова природа.
Kris-c30d• 07 февраля 2023
Ответ дляТаракашечка
Как у вас с физикой в школе было? Поди за углом в это время курили
Как у вас с образованием? Это цитата воопщет
Takamaka• 07 февраля 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Говорят просто про Киев, но он по толчкам на их карте в зеленой зоне. Прикарпатье, например, в красной
Не вижу красной зоны в Прикарпатье.