Советчица Года• сегодня в 09:08

Вантаж втрачено статус, нова пошта

Посилка з аліку, вперше бачу такий статус...і шо далі робить? В когось було? Може склад розбили кацапи..
Всюди влазю• сегодня в 09:09
Это справочная новой почты?

Цибулька зла• сегодня в 09:11
Харків?
МамОмужа• сегодня в 09:11
у новой почты есть гарячая линия
В кого тако було• сегодня в 09:22
Мне звонили, оператор с новой почты, что посылки нет, шахед типа прилетел, через пару суток обьявилась сама по себе, ждите.
#Пойду_кгадалке• сегодня в 09:30
Почекайте кілька днів. Якщо в термінал прилетіло, їм треба час розібратися та знайти ті посилки, що вціліли. Може ще знайдеться.
Бриджит_Фрикандо• сегодня в 09:48
Ответ дляВ кого тако було
Не факт. В мене замовлення їхало двома місцями, одне доїхало, інше втрачено.
Кому там слова не давали• сегодня в 09:49
У мене точнісінько така ситуація як у вас автор. У вас щось дороге в посилці було?
автор Советчица Года • сегодня в 10:34
Ответ дляКому там слова не давали
на 500грн...я то змирюсь із втратою, але обідно((навряд алік поверне кошти, бо це форс мажор
Не їм після шостої• сегодня в 11:32
Ответ дляСоветчица Года
А чого не поверне? Не вважливо на якому етапі посилка зникає, важливо, що Ви її не отримали.