Каяспер• 07 февраля 2023

У кого дітки ходять в дитячий садочок, питання до вас?

У нас категорично забороняють дітям одягати зимові комбінезони, чи є ще десь таке?
автор Каяспер • 07 февраля 2023
Ответ дляБаба_Воля
А по скільки років дітям? Вони не вдягаються самі чи, що?
Моїй дитині 3 роки.

ПлюшкамиБалуюсь• 07 февраля 2023
Ответ дляКаяспер
Щоб під час тривоги швидше дітей одягнути.
Мені вихователь казала,не можна в суцільному комбінезоні приводити. Якраз через швидкість одягання. А так діти перебігають від підвал в куртці, тапочках і тому одязі, що в групі ходять. Сплять також одягненими.
Баба_Воля• 07 февраля 2023
Ответ дляКаяспер
Моїй дитині 3 роки.
Я працюю вихователем і мені єдине, що не зручно це коли батьки під комбез взягають світерки, кофтинки, додаткові штани, а коли приходять дітки в садочок, то знімають, а ми працюємо позмінно і починаєш перевертати шафку, бо не дитина ні я не знаємо, що потрібно вдягати. У нас державний садок в середньому 15 дітей та 2-е дорослих. Частину одягу діти вдягають самі, частину допомогаємо. То у Вас садок такий і вихователі ледачі. Я розумію, що може платять не багато, але то їхня робота. Мені краще наприклад коли потрібно вдягнути тільки комбез, без додаткових шарів.
Галябалована• 07 февраля 2023
У нас усі дітки хио в суцільному хто откремо куртка і штанці. Але суцільний швидше одягається.
Нам такого ніхто не каже. Ні в яслах ні в молодшій чи середній групах. Це якісь прям царські забаганки вашої завідувачки. Скажіть який є в такому й ходить.
Галябалована• 07 февраля 2023
Ответ дляКаяспер
Саме так 🥹 якщо одягнути теплі гамаші (так у дитинстві називали) то їх знімати не будуть, і дитина буде паритися.
У нас в групі діти ходять одягнені в теплих лосинах і кофтинах або спортивних костюмах теплих бо температура 16 градусів.
Моя донька в колготках та лосинах на флісі плюс зверху фліска чи кофтина на флісі.

Якщо у вас там спека 25 градусів то звичайно ж не пріти дітям.

Але я думаю лосини і фліску одягнути то не ьагато часу
Асталависта бэйби• 07 февраля 2023
Ответ дляКаяспер
На вулицю не виводять…
Капец. Что это за садик такой?
язззззь!!!• 07 февраля 2023
Ответ дляКаяспер
Це якийсь ідіотизм. Що може бути швидше, ніж запхнути дитину в комбінезон? Це секунда. Набагато швидше, ніж усякі там штанці та курточки.
Ms. Анонимная• 07 февраля 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Так ваши дети в чем ходят зимой? Этой зимой
А утепленных спортивных штанах на голые ноги. А при чем мои дети к моему ответу?
Асталависта бэйби• 07 февраля 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Потому что чужих детей зимой можно и не одевать, это ж не свои, их не жалко

Ms. Анонимная• 07 февраля 2023
Ответ дляКаяспер
Полтавська область. На 2 вихователів і 1 няню у нас 6-8 дітей, в чому проблема їх одягнути?
У нас в Киеве 25 детей и воспитатель с няней. Очень большая проблема, даже в мирное время.
автор Каяспер • 07 февраля 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
І не роздягати, якщо прийшли в теплих штанцях в групу. Комбез то самий оптимальний варіант, 100% знімуть