Ось тільки що читаю таке:
❗️Україна готова відправити своїх рятувальників до Туреччини для допомоги постраждалим після сильного землетрусу, – Кулеба
У нас в Україні війна, які рятувальники?
Чи я дурне, чи не розумію чогось..
Так, мені дуже шкода людей, серце болить за кожного, але ж потрібно розуміти, що у нас війна, чи Україна вже не в стані війни. ..от не можу зрозуміти, Кулеба той, аби щось бовкнути це зробив.
Чи все ж таки ІПСО почалося, щоб людей між собою сколотити?
Чи я дурне, чи не розумію чогось..
Ответ дляКалиопа
Від України поїдуть кілька десятків рятівників, чи вже поїхали, так вчора анонсували.
Зараз Туреччина потребує допомоги, щоб врятувати людей, ми можемо допомогти, що саме Вас так обурює?
На нашій війні це ніяк не відобразиться.
Я не знала скільки саме буде рятувальників, тому більше здивувалася, ніж обурилася.
Тим паче в останній час, всі говорять про ІПСО.
Чашечка чая• 07 февраля 2023
Посольство України в Туреччині розшукало шістьох українців, які не виходили на зв’язок після землетрусу. Вони не постраждали, але у деяких з них зруйноване житло.
Кількість звернень про відсутність зв’язку з українцями в Туреччині збільшилася до 27. Людей продовжують шукати.
Думай - те...
Клементина• 07 февраля 2023
Ответ дляAnya Angel
Кожна країна надсилає скільки зможе, а в цілому виходить, що приїджають 1000 профі звідусіль.
Це як з танками : кожна країна по 3-10, а ми маємо цілу дивізію
Ответ длячир
Так рашка нам первая предложит ’помощь’, не сомневайтесь, еще и искренне обидится когда пошлем.)
Та нехай ображається, то її особисті проблеми, нам в Україні їх поміч не потрібна, ні в якому разі, навіть якщо щось дійсно страшне станеться, Україниа ніколи не принизить себе перед рашистами.
Від ненависті до любові немає жодного кроку, а навпаки є, від любові до ненависті.
Sir le Noir• 07 февраля 2023
Ответ дляRuovet
Удалено администрацией...
Все наше зерно - власність агрохолдингів. В бюджет - нуль гривень від продажу.
І турки від цієї війни, мабуть, отримають найбільше. І це не тільки про зерно.
Ответ дляОлечка79
Удивляют возмущающиеся тетки. То есть Украине весь мир должен , везде и во всем , а наши ножкой топают, чо это мы должны и зерно и помогать. Сами усадили свои задницы по всему миру на пособия , а мы ничего никому не должны . Треш и дно
💯
Є така приказка: краще давати ніж очікувати, що дадуть.
Тут же є унікуми, яким всі щось винні.
Ответ дляЧашечка чая
Думай - те...
Зрозуміла, дякую за пояснення.
Ответ дляОлечка79
Я не обурююся, мене лише зацікавило ІПСО це чи ні, та Україна дійсно допоможе Туреччині відправивши туди рятувальників.
Якщо є така можливість, а вона є, то чому б не допомогти звісно.
Ми ж люди, а не звірі.
Чашечка чая• 07 февраля 2023
Ответ дляAnya Angel
Ми ж люди, а не звірі.
Выучите лучше значение слова ИПСО.
Чашечка чая• 07 февраля 2023
Ответ дляMarryV
А что слышно про наших азовцев? Они ведь в Турции на реабилитации.
Командиры точно там не реабилитации, а по условиям обмена до конца войны там.
И что надо освещать?