МошеЙница• 07 февраля 2023
Вагон-ресторан. Їздили?
Які враження? Брати в звичайному квиток? Шумно? В вагоні дуже запах їжі відчувається?
ВернитеВалеру• 07 февраля 2023
Так ресторан це окремий вагон. Таи не має місць. Чи зараз щось нове?)
МошеЙница
• 07 февраля 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Є)
МошеЙница
• 07 февраля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
А где такое есть? Как давно появилось?
Я от дивлюсь потяг Київ-Пшемисль, то там є такий
Я вся ваша• 07 февраля 2023
Ответ дляМошеЙница
Так это просто в одном вагоне небольшая кафешка с перекусами.
Я думала как раньше вагон-ресторан, думала где там места могут быть.
Лепешечка• 07 февраля 2023
Ответ дляМошеЙница
Кафе за дверима. Запаху нема, але постійно всі ходять
Миссис Буркул• 07 февраля 2023
Їздила якось, теж боялася шуму, але не сказати, що було сильно шумніше (але й рестораном у тій поїздці мало хто користувався)
Гордая_птичка• 09 февраля 2023
Я коли глянула з якої води готують їжу то вирішила що ні їжі,ні чаю у поїзді брати не буду ніколи в житті.