Козачка• 07 февраля 2023

Видалення зуба мудрості і місячні

Чи впливає одне на одне? Місячні нелегкі через анемію. Годую ще дитину, але є прикорм вже. Груди бере за день разів 5. Зуб треба видаляти… чи чекати чи не боятися ?
бифидобактерияЖоржик• 07 февраля 2023
Почекайте поки закінчиться менструація, а потім видаляйте

бифидобактерияЖоржик• 07 февраля 2023
Тим більше з анемією
Каркуша Клара• 07 февраля 2023
Не удаляют зубы во время менструации
Только при острой необходимости
Брюнетка в Мармеладе• 07 февраля 2023
Після місячних, звичайно. Кров погано згортається і болітиме більше
Форс мажор• 07 февраля 2023
Вирвала всі зуби мудрості, навіть в голову не приходило запитати про місячні...
Лікар теж не питав.
автор Козачка • 07 февраля 2023
Ответ дляФорс мажор
Лікар теж не питав.
Як все пройшло?
Файна цьоця• 07 февраля 2023
Мені лікар при подібній ситуації, хотіла відмінити процедуру. Я вмовила, але мені перед тим накололи кровозупиняючі препарати. Все пройшло норм. В мене не було можливості чекати.
Якщо у Вас є , то краще почекайте днів 5-7.
Крошечка-хаврошечка• 07 февраля 2023
Не рискуйте. В чем проблема подождать пару дней?
Форс мажор• 07 февраля 2023
Ответ дляКозачка
Як все пройшло?
Виривала всі чотири зуби мудрості з інтервалом в 1,5 - 2 тижні. Виривала зазвичай вранці, сам процес займав 2-3 хв + анестезія, трохи кровило, до кінця дня в ´лунці´ сформувався згусток крові і лікар сказав його не чіпати, бо так швидше заживає. Їла декілька днів на одну сторону і дрібно все пережовувала.
Чесно, не пам´ятаю, чи були місячні чи ні - але мене зазвичай нормально так заливає в перші дні. Лікар про це нічого не питав.
Але мені повезло, що зуби були на поверхні і всі вилізли - у брата мого зуб ріс неправильно і не виліз навіть - різали десну і він приймав антибіотики

ЯсноВидящая• 07 февраля 2023
Ответ дляФайна цьоця
т.е. еще 5 дней после ждать?
Чебуратор• 07 февраля 2023
В мене теж ще ГВ , от минулої середи видалила теж ,чекала закінчення місячних , знаю, що не бажано піж час
Реанимация• 07 февраля 2023
Мене лікар першим ділом спитав про місячні. Виявляється під час місячних більший ризик кровотечі через те, що гірше згортається кров + більший набряк.
автор Козачка • 07 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Не знала цього про кров, тоді звісно краще почекати
Просто Филя• 08 февраля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
З 2-3 дня місячних вже нормально згортається.