Виннипуховна• 08 февраля 2023
Хто знає на які суспільно-корисні роботи
Направляє Центр зайнятості? Що це за роботи? Читаю в групі одній: того направили, того...
Бессмертный пони• 08 февраля 2023
В Полтаве в ноябре - декабре отправляли женщин в собес документы разбирать и комплектовать . Не всех , конечно - на сколько человек была заявка , столько и отправили .
Тумба-юмба• 08 февраля 2023
У кожної громади, мають бути затверджені види громадських робіт та перелік підприємств на яких закріплюються працівники з ЦЗ. Більшість це як різноробочі. Які є потреби так і використовують цих працівників.
Виннипуховна
• 08 февраля 2023
Ответ дляCocomamzel
Я хочу в старости работать дворником
рассвет, я мету листья в тишине
Я вся ваша• 08 февраля 2023
Ответ дляCocomamzel
Я хочу в старости работать дворником
рассвет, я мету листья в тишине
Рассвет,а я лопатой снег убираю,или ломиком лед разбиваю. Рассвет,а я романтически гребу траву и опавшие листья,загребая слоновьи собачьи кучи говен. Бомжи живописно насрали в мусорник и напаковали пластиковых бутылок с коричневой мочой. Бедные наши дворники,на рассвете пару раз наблюдала картины.
Виннипуховна
• 08 февраля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Вони вже звикли. А скільки всього вони знаходять. Якось була історія, що були в піджаці заховані гроші великі і коштовності. Жінка його викинула, а прибиральник знайшов. Ну, зрозуміло, що це випадок. Але коли гуляють особливо п´яні то гублять і телефони і золото.