Катастрофа• 08 февраля 2023
Ви б запитали у чоловіка?
Питання до тих дівчат хто тримає сімейний бюджет.
Зайшла у особистий кабінет чоловіка у ПФ, бачу що за листопад нараховано більше 90000грн, мені він перераховував у листопаді 40000грн, у грудні 45000грн (чогось я думаю що зп їм виплачують у наступному місяці за попередній, відпрацьований), ну типу ті суми що й кожного місяця.
Я не контролюю все до копійки, він там щось лишає собі на свої видатки, але зазвичай це десь 10000грн.
І оце їду і думаю, запитати де решта?
західний_діалект• 08 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Ні, оштрафують. А що такова?
Кого оштрафують?
Выручалка• 08 февраля 2023
Ответ дляКатастрофа
На машину теж я збираю)
Какой у него был доход до войны?
На всякие беспилотники он тоже может скидываться
ЭмчЭндЭм• 08 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Моєму видають скільки потрібно, навіть зайве . Тому дивуюся, що чи купуєте. Труси, шкарпетки, фліски, шапки , рукавиці, термобілизна/ все є. Тільки з взуття дещо купує. Ще спальник у нього свій.
Що таке тактичний одяг - уявлення не маю
Ну, ви ж розумієте, що навіть термобілизна і шкарпетки різні бувають, не говорячи про взуття, окуляри, інші специфічні тактичні ´штучки´
ЭмчЭндЭм• 08 февраля 2023
Ответ дляКатастрофа
Бо мені треба.
Щось про декларування доходів чули?
То можете під цим приводом і спитати, просто акуратно без наїздів
західний_діалект• 08 февраля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Чоловік каже, що все зручне і якісне, крім літніх берців. Окуляри - не знаю
Я_готова_ко_второму• 08 февраля 2023
Автор, у меня нараховано майже 102 за січень, а до виплати 80. Ваш також не все що нараховано отримав, мінус 19.5% ПДФО та військовий збір ,а далі профвнески якщо є, можливо ще щось виплачує, накшталт аліментів.
ЭмчЭндЭм• 08 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
По-різному буває, але автора не це турбує
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Ответ дляВыручалка
Какой у него был доход до войны?
І планшети, і беспілотники, усе я, повз мене рух коштів не проходить.
Якщо є потреба, він пише мені суму і призначення чи посилання на товар.
Главный котик• 08 февраля 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
А чого ви лазите в його кабінет ПФ? Треш просто
Скажите.
Это новый уровень контроля
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Я вмію рахувати податки.
Зашла на 5минут• 08 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Кого оштрафують?
Ну, не командування ж. Це неважко, повірте. Минулий командувач мого чоловіка за один день збагатився трохи більше ніж на 700000грн.
Рюмка ДЗЫНЬ• 08 февраля 2023
Ответ дляГлавный котик
Скажите.
Это новый уровень контроля
Ага, і все на декларування списала, молодець ))
СпайдерВумен• 08 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
А для чого одяг купуєте і який саме? Форму видають. У будь-чому військові не ходять
Ви зараз шуткуєте?
Зашла на 5минут• 08 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Мій навпаки, від літніх берців у захваті))) І що цікаво, я спочатку думала, що коли він вдома роззується, перед тим більше місяця із них не вилазячи, ми вдома вчадимо, але вони взагалі не смерділи. Чоловік казав, що на його здивування у товстих ЗСУшних шкарпетках та літніх берцах ноги взагалі не парить.
Бывшая блондинка• 08 февраля 2023
Ответ дляКатастрофа
Я вмію рахувати податки.
тот есть 90 тыс грн чистыми получил? грязными в кабинете отображается 110 тыс грн?
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Нет, в кабинете больше 90000грн, но после вычета налогов никак не 55000грн остаётся.
Бывшая блондинка• 08 февраля 2023
Ответ дляКатастрофа
ааа,90 тыс грн. ну тогда 72 тыс чистыми. ну конечно надо узнать,где деньги ,Зин))) это не 1000 грн.
куда пошли 22 тысячи?
Я_готова_ко_второму• 08 февраля 2023
Ответ дляБывшая блондинка
куда пошли 22 тысячи?
Для меня это дичь , прям вижу как мой муж сходил в кабинет ПФ и пришел уточнить где деньги)) ну либо я к нему
При этом у нас в семье никто ни от кого деньги не нычкует
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Ответ дляБывшая блондинка
куда пошли 22 тысячи?
А для вас 22 тысячи это так, за хлебом выйти или откуда сарказм?
Бывшая блондинка• 08 февраля 2023
Ответ дляКатастрофа
я прямым текстом пишу,что это не 1000 грн, а вы мне пишите непонятно что.
Бывшая блондинка• 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
ну если у вас 20 тыс туда, 20 тыс сюда и не заметно, то вопросов нет. у многих это один доход на всю семью.
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Как видите, не одна я вас не поняла.
Бывшая блондинка• 08 февраля 2023
Ответ дляКатастрофа
Как видите, не одна я вас не поняла.
а кто еще не понял, кроме вас?
Выручалка• 08 февраля 2023
Ответ дляКатастрофа
Может на лечение другу скинулся
О доходе раньше не ответили,такой же или ниже?
Бывшая блондинка• 08 февраля 2023
я, допустим, веду учет своих доходов и расходов в программке на телефоне, вплоть до гривны. муж нет, и не хочет, его дело. поэтому мимо меня тоже ни одна гривна не пройдет не записанная. конечно, если у вас общий бюджет, то это удивительный случай.
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Ответ дляВыручалка
Может на лечение другу скинулся
Немного меньше пятидесяти тысяч.
Действовали по такой же схеме, получил зарплату, оставил себе на расходы, остальные мне перевел.
Я выше писала что обычно все деньги проходят через меня.
Выручалка• 08 февраля 2023
Ответ дляКатастрофа
Немного меньше пятидесяти тысяч.
Так он вам и переводит сумму как и раньше,даже больше,понял что с суммой на счету приятно,а не все мамке переводить
Я_готова_ко_второму• 08 февраля 2023
Ответ дляБывшая блондинка
И? То что это один доход на семью позволяет остальным членам семьи вторгаться в личное пространство добытчика этого единственного дохода? Муж автора, дееспособный человек, который вполне себе в праве распоряжаться своими деньгами? Он оставил семью без средств на пропитание тем что распорядился деньгами по своему усмотрению? Может он банально сюрприз автору устроить хочет,
, но с такой бдительностью устроишь. или нужно у автора денег на сюрприз попросить?
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Ответ дляВыручалка
Не, на картах как всегда мелочевка.
Да, у меня есть доступ к мобильному банкингу)