Катастрофа• 08 февраля 2023
Ви б запитали у чоловіка?
Питання до тих дівчат хто тримає сімейний бюджет.
Зайшла у особистий кабінет чоловіка у ПФ, бачу що за листопад нараховано більше 90000грн, мені він перераховував у листопаді 40000грн, у грудні 45000грн (чогось я думаю що зп їм виплачують у наступному місяці за попередній, відпрацьований), ну типу ті суми що й кожного місяця.
Я не контролюю все до копійки, він там щось лишає собі на свої видатки, але зазвичай це десь 10000грн.
І оце їду і думаю, запитати де решта?
ХикориДикори• 08 февраля 2023
Конечно спросить. Мой муж тоже оставляет себе около 15000. Остальное мне.
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Оце в людей зарплати, не те що в мого в ЗСУ
Не переживайте, мій також військовослужбовець.
Зашла на 5минут• 08 февраля 2023
Так, я тримаю бюджет родини у своїх руках. Саме тому у мене всі фінансові картки.
Сиреневая цапля• 08 февраля 2023
Ответ дляКатастрофа
Так вы тоже рядом должны быть там !
Всех в сад• 08 февраля 2023
Звісно запитати! І домовитись як буде. У мене подібна ситуація була, чоловік спокійно все пояснив. У нашому випадку - налоги, фін подушка+обслуговування наших авто і йому щось лишається.
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Так вы тоже рядом должны быть там !
Не зовсім зрозуміла.
Каркуша Клара• 08 февраля 2023
🤦
Вы должны понимать, он военнослужащий, деньги нужны! Он вам сейчас отдаст всю зарплату а потом ему может быть понадобится бронижелкт, а он далеко не 10 - 15 к
Ну и тд,у каждого военного свою траты на нужды🤦
Зашла на 5минут• 08 февраля 2023
Ответ дляКатастрофа
Їм дають близько 15 тисяч на початку місяця, решту в кінці однією виплатою. З початку війни у чоловіка ця військова зарплатня нараховується тільки так, затримок з виплатами ще ні разу не було, плюс-мінус пару днів.
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Ответ дляКаркуша Клара
🤦
Усю амуніцію, супутні товари, одяг/взуття, я купляю сама, бо в нього не завжди є доступ до військових магазинів і поштових послуг.
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
У нас одна зарплата, авансу немає.
західний_діалект• 08 февраля 2023
Ответ дляКатастрофа
А для чого одяг купуєте і який саме? Форму видають. У будь-чому військові не ходять
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Тактичний, такий як він хоче відповідно до своїх потреб.
Зашла на 5минут• 08 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Чоловік в окопах за місяць втратив 5 комплектів одягу, стоячи добу у багні по пояс. Ніхто таку кількість не видасть. Так, три комплекти знайшли, а два ми самі купували.
Розавенная• 08 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Це визнаете з власного досвіду?
Моєму брату майже все купували власним коштом
Зашла на 5минут• 08 февраля 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
А чого ви лазите в його кабінет ПФ? Треш просто
Автор на початку звернення відзначила, що звертається до жінок, які контролюють родинний бюджет.
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Загалом питання не про одяг і амуніцію.
Давайте повернемось до суті запитання.
західний_діалект• 08 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Моєму видають скільки потрібно, навіть зайве . Тому дивуюся, що чи купуєте. Труси, шкарпетки, фліски, шапки , рукавиці, термобілизна/ все є. Тільки з взуття дещо купує. Ще спальник у нього свій.
Що таке тактичний одяг - уявлення не маю
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Бо мені треба.
Щось про декларування доходів чули?
західний_діалект• 08 февраля 2023
Ответ дляРозавенная
Це визнаете з власного досвіду?
Так, саме з власного досвіду
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
В нас не так, нажаль. Багато чого просто немає в наявності на складі.
західний_діалект• 08 февраля 2023
Ответ дляКатастрофа
Можливо в різних бригадах різна ситуація, не знаю…
Зашла на 5минут• 08 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Ну, я вам більше скажу, що у багатьох військових групах, батальйонах чи частинах, не те що не видають по вимозі, а командування збуває форму ’наліво’ за гроші. То ж у величезних об´ємах солдати вимушені купувати за свій рахунок((( Чоловік вже стикнувся з тим, що командир пробував продавати форму своїм же бійцям...
західний_діалект• 08 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Дивна ситуація. А якщо не купувати? На нуль в трусах повезуть?
Зашла на 5минут• 08 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Ні, оштрафують. А що такова?
Выручалка• 08 февраля 2023
А он не тратит себе на одежду и тд,или все волонтеры должны?
Может на подарок вам собирает,на новую машину
Катастрофа
• 08 февраля 2023
Ответ дляВыручалка
На машину теж я збираю)