Кондуктор автобуса• 08 февраля 2023
Яку я красу напекла із звичайного листового тіста
Класно коли ти молодець у всьому і ще смачно готуєш)))
Чтооооооооооо?• 09 февраля 2023
Ну вообще-то это тесто называется фило, и раз вы не знаете разницы, то значит купили его. А по теме, красиво вышло запечённое, но думаю начинка суховата и кисловата получилась. Надо было выложить вначале какой-то крем/ мусс , а сверху ягоды
Кондуктор автобуса
• 09 февраля 2023
Ответ дляГлавный котик
Ви постійно провокуєте цими їстівними темами. Розмієте ж, але ні - виводите на емоції і починається
Просто скажіть, для чого вам ця розвага? Ви отримуєте якесь моральне задоволення?
Серйозно? Я маю жити відповідно до ваших побажань і очікувань? Що ви тут робите, така вразлива?
АгатаХристя• 09 февраля 2023
вы не то что не приготовили сами тесто,но даже не знаете как оно правильно называется.
лыстковэ)) не,нэ лыстковэ.
Первоклашка Я• 09 февраля 2023
Мені сподобалось. Гарно і смачно виглядає. А недавно качку з апельсинами ви виставляли?
Кондуктор автобуса
• 09 февраля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Знайшла фото.
Дуже дякую за ідею
Пенек Возмездия• 09 февраля 2023
Ответ дляКлевотница
Мне тоже не понравилось ваше ваяние. Тоже баном махать будете
О, пораднця як завжди. Дурці все стабільно, обісрали авторк як завжди, значить все ок.
Кондуктор автобуса
• 09 февраля 2023
Ответ дляАгатаХристя
лыстковэ)) не,нэ лыстковэ.
Листкове тісто в мне, що не так?
Главный котик• 09 февраля 2023
Ответ дляХорошенькая
Вы серьезно ? Человек поделился советом , Вам не интересно , выйдите в другую тему
Что за люди
Серйозно.
Мені було цікаво. Але виявилося, що дійсно таке щось
Я ж незнаю чи це тема, поки не зайду.
Зайшла, побачила, автор той самий, стиль теж, вирішила поцікавитися.
От вам ж теж мій коментар не сподобався і навряд чи зацікавив, але ви не вийшли з теми, а розпочали діалог. Чому я повинна робити інакше у аналогічній ситуації?
Я ж незнаю чи це тема, поки не зайду.
Главный котик• 09 февраля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Я вас запитувала про інше. Ви відповіли нахамивши, знову.
Чим вас приваблює таке спілкування?
Пенек Возмездия• 09 февраля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Дуже дякую за ідею
Нема защо. І вам дякую, за солодку ідею. Я спроьую на шоколадний мус фрукти покласти.
Кондуктор автобуса
• 09 февраля 2023
Ответ дляГлавный котик
Серйозно.
Я ж незнаю чи це тема, поки не зайду.
Який той самий?
я взагалі про їжу вдруге пишу, хоча, можу писати всоте, не розумію чому мене має цікавити ваше переживання? Щодо хамства, ви своє питання перечитайте спочатку, чи ви надіялись на що виставляючи свої претензії?
Кондуктор автобуса
• 09 февраля 2023
Ответ дляФенте Фря
А что не так? Серьёзно?
Ви фото не бачите?
пАлАвинкА• 09 февраля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Покласти можна в середину. Йогуртво- огіркову з кропом намазку та добвити зверхку на пару відварений філе лосося з слівками. І вийде така закуска солона, смачно мені дуже - дуже.
’Йогуртво- огіркову з кропом’ - це продається така готова, чи просто йогурт з огірками і кропом в блендері перебити?
Пенек Возмездия• 09 февраля 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Я купувала готову. Але я,не в україні зараз.
Ви млжете в натуральний йогурт , порізати кубиками свіжий огірок, тільки без насіня, ( бо воно дась юшку) чуть підсолити і додати кріп. Відпегулюйте собі по смаку. Може вам часничку туди захочеться,додати.
КохайтесьЧорнобровi• 09 февраля 2023
Авторе, гарно! А за яким рецептом тісто робили?
Мені воно більше на філо на фото подібне. Хоча припускаю, що філо напевне різновид листкового. Я таке більше як на круасани люблю. Філо мені сухувате якесь.
Идущаяповолнам• 09 февраля 2023
це ж тісто філо, а не листкове
головне, що вам подобається
я більше солоні начинки полюбляю
головне, що вам подобається
я більше солоні начинки полюбляю
Утка_в_тапках• 09 февраля 2023
Не очень именно внешне, кажется, было бы лучше слоёное тесто и закрытая начинка или по типу песочных корзиночек испечь и туда начинку. Мои бы такое как на фото автора есть бы не стали
Алгонавт• 09 февраля 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
У меня от этого покупного изжога .
Как глянула на состав , рудь тогда было
А там одна химия , выбросила нафиг и делаю сама .
Автор , красиво получилось)
Как глянула на состав , рудь тогда было
Автор , красиво получилось)
Такая же фигня. Глянула на фото и изжога)). Магазинское слоёное тесто это вид хим оружия
Мамулька• 09 февраля 2023
Мне например фиолетово - перепутала автор название теста и как там их практично есть или нет, как по вкусу... Автор - Вы молодец, аппетитно выглядит!
Мамулька• 09 февраля 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
У меня от этого покупного изжога .
Как глянула на состав , рудь тогда было
Автор , красиво получилось)
Как глянула на состав , рудь тогда было
Автор , красиво получилось)
О да, Вы правы. На днях пошла в магазин, хотела купить тесто. Даже состав решила сфотографировать, сестре показать))))