Кондуктор автобуса• 08 февраля 2023

Яку я красу напекла із звичайного листового тіста

Класно коли ти молодець у всьому і ще смачно готуєш)))
Форс мажор• 09 февраля 2023
Листовое,эмм,вы в глаза видели его? Извините конечно,но дурня какая то вышла,шопопало

наКоблучках• 09 февраля 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
У меня от этого покупного изжога .
Как глянула на состав , рудь тогда было
А там одна химия , выбросила нафиг и делаю сама .
Автор , красиво получилось)
В теста фило еще норм состав
пАлАвинкА• 09 февраля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Я купувала готову. Але я,не в україні зараз.
Ви млжете в натуральний йогурт , порізати кубиками свіжий огірок, тільки без насіня, ( бо воно дась юшку) чуть підсолити і додати кріп. Відпегулюйте собі по смаку. Може вам часничку туди захочеться,додати.
Зрозуміла, дякую
Веселуха Муха• 09 февраля 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Такое
я не умею выпекать и для меня это шедевр, автору респект! а вы вашу стряпню можете показать?
Йосип_молодий• 09 февраля 2023
У меня от таких краев потом нёбо и десны поцарапаны, потому мне дизайн не очень.
LJA• 09 февраля 2023
З покупного тіста? Подивіться склад ,там і пальмова олія і ще всяка єрунда. Краще щось простіше але з нормальним складом. Ту ж шарлотку
ФсеСама• 09 февраля 2023
Спасибо, понравилась ваша идея! Нужно будет себе сделать такое же.

Оля_с_киркою• 09 февраля 2023
Некрасиво и невкусно!.
Очень некрасиво и очень невкусно.
Это я себя уговариваю.
Playland• 09 февраля 2023
Випікати дійсно добре
Я зараз практикую з рідними рецептами вівсяного печива - смачно, корисно і дуже дешево , а, головне, швидко
Playland• 09 февраля 2023
З різними рецептами )
АгатаХристя• 09 февраля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Листкове тісто в мне, що не так?
та ще й сама приготувала
тоді ж скажіть,будь ласка, після замішування що робили з тістом далі?
ви ж бачите,що ваша байка про ’сама’ не пройшла.
Забыла что?• 09 февраля 2023
Це тісто тверде і крихке, не люблю його. Але на вигляд гарно)
Черепаха Тортила• 09 февраля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
О, пораднця як завжди. Дурці все стабільно, обісрали авторк як завжди, значить все ок.
Ну какое название и содержание темы, такие и ответы)) самовосхваление всегда вызывает такую реакцию)) если человек себя так превозносит, то и результат должен быть грандиозным)))
Пупс• 09 февраля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Листкове тісто в мне, що не так?
Це не листкове тісто, ви б хоч на упаковці прочитали ))
Але себе не похвалиш, ніхто не похвалить )))
Пацелуйнитуда• 09 февраля 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Так и я не умею
Но пост : такое что-то и тесто тоже