Дівчата, як завжди треба ваша допомога, хочу спробувати сама спекти вівсяне печиво
Ще ж багато горіхів волоських, хочеться теж щось зробити
вАлнуюся сильнА• 09 февраля 2023
Ответ для Просто я
Прочла название темы и решила, что это вы нашли идеальный рецепт и хотите с нами поделиться
. Зашла за рецептом
Я тоже
Придется ждать вместе с автором )
Морковна• 09 февраля 2023
Ответ для Просто я
. Зашла за рецептом
Я тоже зашла посмотреть на кулинарный шедевр от автора, думала хвастается и рецептик даст.
Физрукая• 09 февраля 2023
Я пекла печиво з морквою і вівсяними пластівцями. Домашні їли, не кривились)
Называйте меня Повелитель• 09 февраля 2023
Ответ дляok1904
Ні, я ж через воду топлю, вибираю ще на базарі щоб здор був без зайвих запахів, трошки вимочую. В капантин навчилася, тепер майже вся випічка точно на натуральному.
А що ще печете на смальці? Я роблю пісочні рогалики в пудрі (однакова кількість смальцю і сметани, чуть цукру, мука)
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Згодна, найсмачніший бюджетний варіант, я так ці рогалики печу , в начинці яблука+ вареня замість цукру (якось треба утилізувати консервацію) , трохи крохмалю
Будь що , якщо пісочна основа . Взагалі я для флодні вчилася робити смалець, щоб вже було дуже подібно дл оригіналу
Ответ дляok1904
В дріжджове я теж смалець додаю, навіть в медовик))
Большой секретик• 09 февраля 2023
Ответ дляok1904
Я все на жиру готую. Каши, супи, борщі. Смакота.
Чу Ча• 09 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
Поділетесь?
Так, коли світло дадуть бо він на компі. Зразу попереджаю, що потрібна вівсяна мука, а не пластівці.
Большой секретик• 09 февраля 2023
Ответ дляok1904
правильно, натуральне. Я міксую
Я колись як тут написала, то всі зафукали) жирне, вонюче і т.д. в мене і бабуся так готувала і мама, і я тепер готую
Оченьценная• 09 февраля 2023
Овсяное печень от Марии Михальченко, найдите на ютубе, самое лучшее!!! У все рецепты - это бомба! Очень много готовила и пекла, все идеально получается!