Дверной_Проем• 09 февраля 2023
Як жити коли все дістало?
З почптком війни переїхала до батьків в село,бо в квартирі не зроблений ремонт і світла постійно нема, а у них не виключають, з дитиною це плюс
Чоловік на донбасі в епіцентрі боїв, зв‘язок рідко, надії не вселяє те , що він розповідає, хожу як зомбі від дзвінка до дзвінка
Дитина двурічна, якийсь період у неї все не так і все не те, ниє, їсти нормальну їжу ні, гратися самостійно ні
Стрес заїдаю, розжиріла до 80 кг
Роботи немає, за останні місяці ні копійки не заробила, навіть в мінусі через податки, прозвонюю клієнтів і всі віднікуються, а по місцю в селі роботи ніякої взагалі
І от сижу і розумію що і поговорити немає з ким, маму не хочу ще більще засмучувати, вона хворіє і так
Хочеться вити, хоч і розумію що жива, руки ноги на місці, а очі вже котрий день на мокрому місці
Здається скоро поїде дах
Як ви справляєтесь?
Стрес заїдаю, розжиріла до 80 кг
Здається скоро поїде дах
Як ви справляєтесь?
Ms. Искренность• 09 февраля 2023
Сидимо в своїх хаті, ну нема світла то й нема.
Депресія не нападає
Дверной_Проем
• 09 февраля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Депресія не нападає
Ви тільки про світло уловили?
Плакат с автографом зимы• 09 февраля 2023
У вас родители рядом, крыша над головой, явно не голодаете. И не только. Хотите поменяться местами с теми, кто потерял не только имущество , а и родных?
Научитесь ценить то, что у вас есть сейчас.
Большой секретик• 09 февраля 2023
Не справляюся. Ось вночі зловила себе на думці, що не піти б та не випити пару коробочок снодійних. Просто дістало вже все. Втомилася.
Любящая болтать• 09 февраля 2023
А у меня +болячки у меня и мамы мужа, которая сейчас живет снами...
Дверной_Проем
• 09 февраля 2023
Ответ дляКузякин
Я справляюсь походами в рестораны с подругами. И вам советую.
Мені немає за що ходити в ресторан це раз, і подруг тут немає, всі далеко це два
Ms. Искренность• 09 февраля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Ви тільки про світло уловили?
А що ще маю уловити? Ну не їжте багато, якщо дитині 2 роки, то молода.
А то чоловік вернется- не взнає
Дверной_Проем
• 09 февраля 2023
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Я ціную і розумію
Ви не з тих людей які розуміють суть проблеми, а просто тикають у факти.
А ще я впевнена зо ви злюща
Анонимушка• 09 февраля 2023
Я б на Вашому місці вмовила б батьків посидіти з дитиною ( або садок+ батьки ввечері), а сама б поїхала за кордон. Можна кімнату знімати і гроші відкладати.
Виннипуховна• 09 февраля 2023
Коли все дістало , треба кардинально щось змінити,переїдьте за кордон,дитина в садок,ви на роботу
Дверной_Проем
• 09 февраля 2023
Ответ дляВиннипуховна
А ми там комусь потрібні? Я думаю ми вже ту європу дістали
Виннипуховна• 09 февраля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Собі потрібні, Європа дає всі можливості для інтеграції , а решта від вас залежить
Дверной_Проем
• 09 февраля 2023
Ответ дляКузякин
Муж же служит. Он вам деньги не дает?
Гроші йдуть чисто на потреби малої, на потреби по спорядженню , бо нічого не видають , все самі купляєм і відкладаються на ремонт
Я не можу собі нічого дозволити зайвого, бо ці гроші в сирому окопі заробляються, а не і офісі
Ответ дляДверной_Проем
И зря. Один раз можно и сходить, для себя самой же
Ответ дляДверной_Проем
Я ціную і розумію
А ще я впевнена зо ви злюща
Вы из тех, которые любители поныть привселюдно и построить из себя жертву. И на все предложения отмазки по жизни. А факты ваши все надуманы из пустого места.
Виннипуховна• 09 февраля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Війна добре показала, що треба не ремонтами перейматися , а жити в своє задоволення
Дверной_Проем
• 09 февраля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Не можу я жити в задоволення, коли розумію що в будь який момент моя дитина може лишитися батька
Виннипуховна• 09 февраля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Від того, що ви в депресії, дитині не краще
Дверной_Проем
• 09 февраля 2023
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Я ж говорила що злюща
я Кукарача• 09 февраля 2023
да как справляемся?
зубы сцепив и вперед
вот из недавнего:
суббота , пишет подруга, потом звонит муж, что есть инфо проверенная на 100 % , будет наступление ( уже раз не успели выехать, попали под раздачу), говорит собери вещи и документы.Меня это все так достало, что не собрала специально тревожный чемодан, типа забыла. А воскресенье на следующий день , у младшей дочери фестиваль по танцам. До поздно работала, потом уже вспомнила, что надо либо тревожный чемодан собрать, либо вещи для выступления. Так пол ночи и не спала, все думала, готовится к наступлению , и все ли я собрала для выступления дочери.
зубы сцепив и вперед
вот из недавнего:
Дверной_Проем
• 09 февраля 2023
Ответ дляя Кукарача
да как справляемся?
зубы сцепив и вперед
вот из недавнего:
зубы сцепив и вперед
вот из недавнего:
Я теж на кордоні сумському живу, ще один «плюсик» до всього
Задолбулька• 09 февраля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Це вірно, але жити в поганих умовах теж не варто, навіть для здоров´я. Я пригадую перші дні війни, далеко на заході країни, я к з сином переїхали в приватний старенький будинок, подалі від військового об´єкту, і я на милицях з переламаною ногою бігла посеред ночі в підвал з батьками, сином, вівчаркою. Батьки мене заспокоїли,я прийняла рішення нікуди і не виїжджати, і не жалкую. Мами не стало, а ті дні я зараз згадую з теплотою...
Задолбулька• 09 февраля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Тримайтесь, автор, прийміть правильне рішення і знайдіть час для себе, щоб все обдумати і прийняти правильне рішення
Дверной_Проем
• 09 февраля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
И меня все достало, давайте обнимемся и порыдаем((((
І так ридаю по ночам(