Сундучок с каникулами• 10 февраля 2023
Питання до виробників, продавців м´якої мебелі.
Сподобалося узголів"я ліжка. Може бачили такі ліжка чи знаєте хто виробник . Зверніть увагу на сам візерунок . Це не звичайна каретна стяжка. Може знаєте де можна замовити виробництво. На ціннику то ліва назва.
Директор Пляжа• 10 февраля 2023
Я б запитала у продавця чи менеджера. Не думаю, що то великий секрет.
Сундучок с каникулами
• 10 февраля 2023
Ответ дляДиректор Пляжа
Вони ’Нічого не знають’. Попросту не хочуть говорити. Одне триндять, що це фабрична мебель і ніхто нічого робити не буде . Мені сподобалося узголів’я, але не сам короб.
Сундучок с каникулами
• 10 февраля 2023
Ответ дляДиректор Пляжа
Щось схоже на промі
Ні. Не воно.