Гладковыбритый шишун• 10 февраля 2023

Пенсия по инвалидности

Доброе утро.
Такой вопрос у меня.
В ноябре 2021 на комиссии мсек мне сняли 3 группу инвалидности.
В 2019 после операции на грудь(рак груди)дали 2
2020 3 группу.
2021 сняли инвалидность.
Но пенсия и дальше приходила на карту
Потом война и вообще не до этого было.
Теперь мозг включился,и я не знаю как из этого всего выпускаться.
Куда идти и кому об этом говорить.
И возможно ли частями вернуть.
Спасибо
Кукусикиииииии• 10 февраля 2023
Якщо щось не так, Вам перетелефонують.

автор Гладковыбритый шишун • 10 февраля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Якщо щось не так, Вам перетелефонують.
Але більше ніж рік пройшло
Ненавязчивый синтезатор• 10 февраля 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
Але більше ніж рік пройшло
Автор, найперше- здоров‘я Вам!
Але ви ж розумієте, що так бути не може. Я би звернулася до дівчат з пенсійного фонду, або призбирайте кошти кілька місяців і тоді. Кошти, як на мене, всерівно прийдеться повертати
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Автор, найперше- здоров‘я Вам!
Я і сама це розумію.
І ні в якому разі не хочу їх не повернути.
Частинами можу.
Позбирати зараз,не мае можливості.
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Автор, найперше- здоров‘я Вам!
Дякую вам.І вам здоров´я і мирного неба!
МинерАлочка• 10 февраля 2023
Так може ви б їх не витрачали, коли знали що треба буде повертати..
Ответ дляГладковыбритый шишун
Я і сама це розумію.
Частинами можу.
Позбирати зараз,не мае можливості.
В пенсійному хтось помилився, що не зняли вас з виплат.

Ответ дляМинерАлочка
Да,так треба було .
Але я тратила,бр інших не було
Губы_зубы• 10 февраля 2023
То повернете,як перевірять.Думаю,вам треба звертатися в соц захист,бо в будь якому випадку випливе
АфродитаПетровна• 10 февраля 2023
Во время войны пенсии по инвалидности продлеваются автоматически. Если ваше заключаете о снятии инвалидности не пришло, возможно ее автоматом и продлили
Ответ дляАфродитаПетровна
Дякую.
Але не розумію я їх повинна вертати,чи ні
АфродитаПетровна• 10 февраля 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
Дякую.
Не знаю. Я думаю, стоит в пенсионном проконсультироваться.
АфродитаПетровна• 10 февраля 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
Дякую.
Такое нашла

Раніше Кабінет Міністрів України скасував автоматичне нарахування деяких видів державної соціальної допомоги та пільг під час воєнного стану всім, крім осіб, які проживають на окупованих територіях або де ведуться бойові дії.

Пізніше, з ініціативи Мінсоцполітики, уряд 27 грудня ухвалив постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1040 та від 7 березня 2022 р. № 214».

Зазначене рішення дозволяє продовжити автоматичне нарахування соціальних виплат, дія яких закінчилася під час воєнного стану. Це стосується, зокрема, людей та дітей з інвалідністю, а також дітей, позбавлених батьківського піклування.

Таким чином, з 1 січня будуть автоматично продовжені такі соціальні виплати та допомоги:

на дітей, над якими встановлено опіку або піклування;
дітей, хворих на тяжкі захворювання;
дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;
особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
особам, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю І та ІІ групи внаслідок психічного розладу;
особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

Так что может вам и не надо ничего возвращать.
Ответ дляАфродитаПетровна
Такое нашла

дітей, хворих на тяжкі захворювання;

Дякую вам.
Ми обидві під аноним,але я відчуваю що ви луже не байдужа людина.
АфродитаПетровна• 10 февраля 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
Дякую вам.
Не за что! Рада была помочь!
Боевая• 10 февраля 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
Дякую.
Ззателефонуйте в пенсійний і дізнаєтеся.
Мені теж переплатили пенсію, а потім утримували з наступних виплат.
МУСЯкомарова• 10 февраля 2023
Я дзвонила в пф, і в них питала так як виплати продовжуються автоматично, а інвалідність закінчилася в жовтні 22, сказали якщо потім не підтверджу, то кошти потрібно буде повертати
Ресничный червь• 10 февраля 2023
Как можно снять инвалидость при таком диагнозе?? Тем более, недавно, это же не 10 лет прошло
Ответ дляРесничный червь
У нас все можливо.
Тітка яка мене косісувала така агоесивна була

Боевая• 10 февраля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
А потім це після віійни? Чи потрібно підтвердити інвалідність якнайшвидше?
Ресничный червь• 10 февраля 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
У нас все можливо.
У вас было лечение, помимо операции? Нужно писать жалобу. Сейчас этот мсэк творит, что хочет. С военных без ног рук требуют по 6 тыс Долл. Твари
Боевая• 10 февраля 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
У нас все можливо.
Це в Києві на Верховиній проходили МСЕК?
Боевая• 10 февраля 2023
У мене термін групи був по 1 грудня 2022р, і я поки не продовжувала. Це думаю чи правильно я роблю?
МУСЯкомарова• 10 февраля 2023
Ответ дляБоевая
Я думаю після війни, про якскоріше нічого не казала
Ответ дляРесничный червь
Так у мене лучевая .
І я на пожиттевому лікуванні.
Яке дуже важке.
І в 44 роки я себе на 80 почуваю.
Ответ дляБоевая
Так саме там.
1 пік після був мужчина.він дуже добре до мене ставився.
Потім другий рік жінка Я вийшла зі сльозами.Вона мені ту 3 группу дала і так мене відчихвостила.
Боевая• 10 февраля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Це щось не нормальне, тоді ці виплати доведеться повертати сотням тисяч людей.
МУСЯкомарова• 10 февраля 2023
Ответ дляБоевая
Я теж так думаю, навіть думаю може вона не правильно сказала, тому що пише продовжується інвалідність, а не виплати по інвалідності
МУСЯкомарова• 10 февраля 2023
Ответ дляБоевая
Але коли думала щоб переоформлювати, і казала лікареві що продовження автоматичне, то він казав треба здавати на перездачу, бо потрібно буде повертати
Боевая• 10 февраля 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
Так саме там.
Саламатіна, вона мені також перший рік дала 2 группу, а на другий 3 группу яка закінчилася в грудні. О це я думаю чи вірно я зробила що не подавала документи на перегляд групи, може і мені потім знімуть групу?