Гладковыбритый шишун• 10 февраля 2023
Пенсия по инвалидности
Доброе утро.
Такой вопрос у меня.
В ноябре 2021 на комиссии мсек мне сняли 3 группу инвалидности.
В 2019 после операции на грудь(рак груди)дали 2
2020 3 группу.
2021 сняли инвалидность.
Но пенсия и дальше приходила на карту
Потом война и вообще не до этого было.
Теперь мозг включился,и я не знаю как из этого всего выпускаться.
Куда идти и кому об этом говорить.
И возможно ли частями вернуть.
Спасибо
Такой вопрос у меня.
2020 3 группу.
2021 сняли инвалидность.
Но пенсия и дальше приходила на карту
Потом война и вообще не до этого было.
Куда идти и кому об этом говорить.
И возможно ли частями вернуть.
Спасибо
Боевая• 10 февраля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Але коли думала щоб переоформлювати, і казала лікареві що продовження автоматичне, то він казав треба здавати на перездачу, бо потрібно буде повертати
А моїй родичці лікар сказав що група подовжується автоматично. І не дав їй обхідний для мсек,це місто Миколаїв
Ресничный червь• 10 февраля 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
Так у мене лучевая .
І я на пожиттевому лікуванні.
Яке дуже важке.
І в 44 роки я себе на 80 почуваю.
І я на пожиттевому лікуванні.
Яке дуже важке.
І в 44 роки я себе на 80 почуваю.
Я не знаю как это правильно делать, но подавайте на пересмотр. Это ненормально. В Харькове за 10 лет с таким не сталкивалась. Я тоже с таким диагнозом и понимаю о чем вы. Раньше не знала, что такое уставать, а теперь силы совсем не те
Марічка• 10 февраля 2023
Я не можу зрозуміти одне,як після 2-і групи дають 3-тю,а потім знімають інвалідність? Людина вилікувала інвалідність чи новий орган виріс? Чому у нашій державі не наведуть лад з тими конченими,які там сидять?
Боевая• 10 февраля 2023
Ответ дляМарічка
Якщо не має рецедивів, то вважають що рак виліковано. І знімають группу тим у кого була секторалка.
Пэрисхилтонша• 10 февраля 2023
А питання можна- чому зняли групу, з цим діагнозом 3 довічно дають. Ви впевнені, що зняли?
Гладковыбритый шишун
• 10 февраля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Тому що зняли.
Вони не пояснювали
Пэрисхилтонша• 10 февраля 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
Тому що зняли.
Вони не пояснювали
Просто дивно як так. В мене в 2013 була операція, 3 роки давали на рік 2, но в мене лікування трохи пішло не так, були великі проблеми, тому продовжували 2. В 2016 дали 3 довічно. Хоча були питання- може доплатите, ще на рік другу дамо, бо вам лиш третя довічно . То я навіть і не думала, бо ці перекомісії мене вбивали, особливо- покажіть груди, типу там за рік щось мало вирости
Гладковыбритый шишун
• 10 февраля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
В мене секторалка.
Орган зберегли
Пэрисхилтонша• 10 февраля 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
В мене секторалка.
Орган зберегли
Ясно, тоді , можливо, через це.