Даринка0909• 10 февраля 2023

Не яскравішають тести!! Можливо є лікар тут чи ті хто стикались

Перший привид привида на тесті в 10 ммо, побачила тільки я і трошки чоловік.. було це 2.02. потім 04.02. Я викладала тут було ось так ( додам, щоб нагадати )
Після 4.02. всі тести показують ось це.... Сині 25 ммо , червоні і бордові 10 ммо. Всі роблю ранком. Після сну
Говоріть все, що думаєте . Ви б переживали ? Можливо в когось. було таке .

Затримка на сьогодні 5 днів. 20 днів після овуляції
snejs• 10 февраля 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Да но в тестах одинаковой фирмы одинаковый результат,поэтому могу предположить что это реактив просто. Тут наверное без анализа на ХГЧ трудно разобраться.
Тут возможно биохимическая. У меня также было, когда все вышло, тесты стали кристально чистые

автор Даринка0909 • 10 февраля 2023
А коли ж воно вийшло в результаті?
inna5577• 10 февраля 2023
Ответ дляjana.jana
Почему не надо? У меня оба раза приказывало беременность в первый день задержки при регулярном цыкле 28 дней.Узи обязательно на раннем сроке чтоб убедится что беременность маточная.У меня подруга так бесплодная стала так как беременность развивалась вне матки и плод рос
Потому что есть правильная тактика и глупости. Правильно: сдать сначала хгч и убедиться, что есть беременность, на такой задержке узи не показано
Katya_sha• 10 февраля 2023
Пам’ятаю вашу тему
Здавайте завтра хгч і не мучайтесь
автор Даринка0909 • 10 февраля 2023
Ответ дляKatya_sha
Пам’ятаю вашу тему
Здавайте завтра хгч і не мучайтесь
Вже здала. Завтра - післязавтра результат. Приїхала за50 км. Чекатиму )
AnnaAT• 10 февраля 2023
Все буде добре
автор Даринка0909 • 10 февраля 2023
Ответ дляAnnaAT
Все буде добре
Дякую ) так впевнено написали) я аж посміхнулася)
lily300• 10 февраля 2023
Наверное, биохимическая….
автор Даринка0909 • 10 февраля 2023
Ответ дляlily300
Наверное, биохимическая….
Здала хгч . Чекаю. ( В разі біохімічної ,коли ті місячні вже прийдуть)

автор Даринка0909 • 11 февраля 2023
Хгч 29 .. пишуть це 3-4 тиждень вагітності по їхній лабораторії... Але поїла я. На час здачі .
Чекатиму динаміки чи місячних
So_so• 11 февраля 2023
Ответ дляДаринка0909
Чекатиму динаміки чи місячних
Ждите мес(((, даже не тратьте деньги
автор Даринка0909 • 11 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Ждите мес(((, даже не тратьте деньги
Та переживаю про позаматкову... З таким показником то немає куди вже поспішати.
So_so• 11 февраля 2023
Ответ дляДаринка0909
Вряд ли хгч 29 это развивающаяся беременность, хоть где она есть.
Чтобы на узи что-то увидели, нужно хгч от 1000.
автор Даринка0909 • 11 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Чекаю місячних...
автор Даринка0909 • 11 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Вибачте,що саме вас турбую.. зробила сьогодні тест увечері . Порівняно з вчорашнім денним тестом стала яскравіша смужка удвічі... Тести однакової фірми. То це як може бути ?
So_so• 11 февраля 2023
Ответ дляДаринка0909
Даже не знаю. Давайте сделайте завтра утром такой тест. Для хгч в динамике всё равно нужны 48 часов.
По поводу внематочной Б, если Вы переживаете, у меня при ВБ хгч был в десятках тысяч. И были сильные боли и кровотечение (такое внезапно есть, прошло и так не один раз).
автор Даринка0909 • 11 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Дякую вам дуже за відповідь. Більше вас не тривожу )
У мене точно овуляція була 23 січня... Я відчуваю і знаю як саме болить вона. .секс останній був 23-24. Навіть якщо він прикріплявся тиждень то з 02. До 10 вже мали бути б більші показники.
Ох ,ці організми )
So_so• 11 февраля 2023
Ответ дляДаринка0909
Ох ,ці організми )
Та Вы меня не тревожите. Всё ок.
Будем держать кулачки, чудеса случаются.
So_so• 13 февраля 2023
Ответ дляДаринка0909
Ох ,ці організми )
Как Ваш тест утром?

автор Даринка0909 • 15 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Как Ваш тест утром?
Ой. ) Я вже й не заходила сюди. Тест був таким самим. І в неділю 12. Почалися місячні. Біохімічна вагітність скоріше всього. Сходила на узі. Сдала аналізи на щитовидку. Все виходить...( Буду пробувати ще (
So_so• 15 февраля 2023
Ответ дляДаринка0909
Пусть всё получится!
автор Даринка0909 • 15 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Пусть всё получится!
Дякую вам. Скільки всього приховує цей процес... Радості , страхів , переживанб
автор Даринка0909 • 15 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Пусть всё получится!
Більше не буду використовувати тести 10 ммо. І до затримки теж , бо чуть не посивіла з цією історією..але відчувала,що щось не то...