Незнакомлюся• 10 февраля 2023
Покрасить брови, но не кожу. Реально?
Никогда не красила брови. Задумалась, не пойти ли к мастеру. Но в портфолио вижу работы, где кожа окрашена. Мне нужен только цвет на один тон ярче моего. Реально ли так покрасить, чтобы не было полоски краски на коже?
Люблю порядок• 10 февраля 2023
Реально, через неделю после покраски так будет - с кожи краска отойдет
Я_з_Франека• 10 февраля 2023
С кожи краска смывается за пару дней, а на волосках держится пару недель. Чтоб сразу кожа чистая, так не может быть.
Гл. Амурная• 10 февраля 2023
Спробуйте пофарбувати волосся на руках щоб без шкіри ))) і скажіть чи реально це
Иванка Бур• 10 февраля 2023
Ответ дляГл. Амурная
или на ногах))))
Гл. Амурная• 10 февраля 2023
Ви можете попроситт майсьра щоб він не робив вам широкі брови, а пофарбував строго там де волосся.
Автор, а можно питання, чому ви боїтеся шкіру фарбувати?
ДваДваВосемь• 10 февраля 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Есть маска для бровей Элан ,тонирующая .
элан как раз хорошо кожу красит
Незнакомлюся
• 10 февраля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Я маю на увазі можливість швидкого змиття зі шкіри. Звичайно, що шкіра також буде у фарбі.
Я_и_моя_собака• 10 февраля 2023
Вообще не вижу сложности.
Краска так и красит. Это хна красит и волосы и кожу.
Доставучая• 10 февраля 2023
Ответ дляМамОмужа
Нет, но смоется быстро с кожи
В мене швидше з брів змивається ніж зі шкіри(
Бауди на ауди• 10 февраля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Из своего опыта.
Первый раз мне сделали хорошо, а второй была груче Брежнева.
Незнакомлюся
• 10 февраля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Я не проти, якщо краска попаде на шкіру і швидко змиється.
Я дивлюся на ефект після фарбування, коли на шкірі фарба, мені не подобається. Хочу максимально природний вигляд.
МЧСница• 10 февраля 2023
Я фарбую сама, форма мене задовольняє, якщо десь не там волосинка то висмикую, через день фарбую щіткою від туші самі волоски, якщо попало на шкіру, після фарбування змиваю міцелярною водою, все чудово виходить.
Гл. Амурная• 10 февраля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Без шкіри ніяк. Якщо мене не дуже задовольняє результат, коли наприклад мені здається що брови широкі, то я вдома підтираю міцеляркою. Але мій майстер знає як я люблю, тому я рдразу під час фарбування прошу тушувати добре там, де мені хочеться.