Тракторні війська• 10 февраля 2023

Що купувати для 1 класу? Одяг який саме? Яку вишиванку? Рюкзак?

Який має бути спортивний костюм? якого бренду? скільки пар взуття? скільки позицій одягу? якого? порекомендуйте бренд не дорогий? Reserved нормальний? Який рюкзак? Дякую) Боюсь цього періоду))
Гл. Амурная• 10 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
скиньте приклад спорт костюму , це світшот і штани чи на змійці кофта?
Какой хотите, такой покупайте. Какой ребенку понравится. У моей и такой, и такой. Всего 3 костюма, которые можно комбинировать друг с другом. Три дня в неделю физ-ра, ходит сразу в спортивном в школу. Переодеваться некогда. И ещё обязательно 2 комплекта на другие дни (толстовка/гольф и джинсы). Все стирается на выходных

Сфера влияния• 10 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
Да це будь шо. Аби хоч ті уроки були. А то посадять на дистанційку,і толку з дорогого костюма. Дочка зараз ходить в лосінах і худі на замку.
Оскорбляю всячески• 10 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
Я з Бучі))) в мене пацан.
Спорт.костюм любий, я купую штани і верх на змійці НМ. Штанів двоє, щоб була змінекп, бо фізра тричі на тиждень, коліна швидко витягуються. Кілька місяців діти перевдягалися, потім почали ходити в спортивному, бо перерви короткі, не встигають. Тому костюм беріть однотонний, темний.
Пару футболок поло, біла сорочка з довгим рукавом, темні однотонні джинси, пару худі. Взуття-кросівки чорні однотонні, вони й на перевзуття будуть.
Вишиванка.
Рюкзак легенький, в 5ас був дошкільний Херлітс, вага 400 грам.
Сфера влияния• 10 февраля 2023
Дівчинці на вересень поло з короткими рукавами і блузку невичурну,без жабо і страшних рюш. і якісь зручні брючки чи джинси. В дні,коли фізра не треба чіпляти колготки і спідничку,дитя шпортається,не може швидко ті колготи напялити на себе,затримується.в нас була в класі історія,як хлопчик впісявся прямо в туалеті, не зміг справитись з замком паска,там шось мудре було. Мама купила турецький костюм.
На дівчатках одягають вишукані плаття з ремінцями,та дитина потім не може сама толком розщібнути ті конструкції.
Глубоководная селедка• 10 февраля 2023
Ответ дляНесу пургу
За бренди теж цікаво,якщо не якийся, то в школу не пустять чи в спортзал?
В спортзал можуть не пустили з чорною підошвою
Виннипуховна• 10 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
Буча
Тем более ..купите 31.08....доллары собирайте...ребенок ща лето вырастет не известно как