Привіт
Підскажіть в кого який ХГЧ був при вагітності на 13дпо?
У мене на 11дпо був 17.8
Перездала на 13дпо 48.8
Чи нормальна динаміка росту? Лікар сказав, трохи замало потрібно перездати через 5 днів
У мене на 11дпо був 17.8
Перездала на 13дпо 48.8
Ответ дляinna5577
Те задержки еще нет?
Ще ні, через 2 дні має бути
Ответ дляТирса
У вас только только имплантация произошла
Какой ХГЧ хочет врач) трёхзначный)
Я бы пересдала через день или через три
Какой ХГЧ хочет врач) трёхзначный)
Я бы пересдала через день или через три
Я теж так думаю
Але тепер думаю може мало набігло за 2 дні після першого аналізу
Переживаю трішки(
Ответ дляAnastasia3449
Я теж так думаю
Переживаю трішки(
Ну переживания вам точно не на пользу
А чтоб не нервничать как там и что и легче ждать , я бы пересдала раньше, чем советует врач
По себе сужу
Вот как раз после 50 единиц он начинает разгоняться) а в самом начале всё хорошо у вас так и должно быть и главное чтоб рос правильно ваш ХГЧ( малыш)
По себе сужу
ДіанаДіана• 11 февраля 2023
Цілком може бути, якщо була пізня імплантація. Інколи вона відбувається на 9-10 дпо, і після того хгл починає рости. Він має подвоюватись кожні 2 дні, у Вас це відбулось. Я би передала ще через 2, має знов подвоїтись.
Ответ дляДіанаДіана
Вчора вечері почалися виділення рожевого кольору(
Зранку прокинулася було все добре, а зараз вже коричневі😭
БТ 37і4
І сьогодні по ідеї в мене 1 день затримки
БТ 37і4
ДіанаДіана• 12 февраля 2023
Ответ дляAnastasia3449
БТ 37і4
Дуже шкода
NesmeyanaYa• 13 февраля 2023
Автор, відпустіть ситуацію. Переключіться на щось інше. У мене вагітність не наступала 8 міс, і я побачила 2 полоски тоді, коли зовсім цього не очікувала.
Бажаю вам якнайшвидшого настання вагітності