миссАрфография• 10 февраля 2023
Нова пісня Антитіла.
Я плачу, бере за живе.
Миллениалка• 11 февраля 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Який тополя молодчинка! Троє діток,а зперших днів на війні.ТРО,концертами собирає на ЗСУ,волонтерить.Є всеж таки гідні у нас чоловіки-співаки.І в основному молодь.
вакарчук також. хоча він вже зовсім не молодий
Миллениалка• 11 февраля 2023
Ответ дляКукусик
Мені так не подобається цій главний , він якійсь ,,, Але зумів так людей окрутити що всі вірять йому
чому не подобається?
Миллениалка• 11 февраля 2023
Ответ дляКукусик
Де він на війні , те що він у формі і біля військових , не означає що він на війні.
Його успіх в тому що типу він міг виїхати, але цього не зробив , зачисався біля вояків
та майже всі наші співаки повиїзджали!!! сором!!!!! кожен працює на своєму фронті. він - на творчому, поруч з військовими. а не в Іспаніях і біля океану.
я не пригадаю ще такого співака, хто активно записує пісні, виступає перед військовими та сидить дома, в Україні, а не за кордоном. може ви нагадаєте?
Миллениалка• 11 февраля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Ну напойте этот припев, а потом ’снисни кулааак, камікадзе одинаааак’, ну и туда же ’смотри в меня в упооор, что видишь то твоеее’
главное что заходит и цепляет за душу. пусть даже чем то и похожи между соблй его песни
миссАрфография
• 11 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Так, саме бере за душу.
Wida Winter• 11 февраля 2023
Ответ дляstarlink
С чего вы взяли, что пол года ?)
Я вообще не помню,чтоб он надолго уезжал куда-то
Может, потому, что мой брат с ними вместе служил? Но раз вы конечно не помните, то и не было такого, да. У слову, а вы вообще кто?
Атаманша• 11 февраля 2023
Ви ’У книжках’ його слухали?
Я змогла тільки 2 рази. Плакала, не могла зупинитися 💔