НеКонец-Света• 10 февраля 2023
Яке українське кіно подивитись? Який фільм справив на вас враження
Баба Яга• 10 февраля 2023
Всією душею люблю «спіймати кайдаша». Нещодавно ще і режисерська версія вийшла на ютубі, всі серії разом в одному відео. Вже третій раз передивилась)
Але може це тому, що я люблю Кайдашеву сім’ю) періодично перечитую.
Джинцы на Флиси• 10 февраля 2023
Мої думки тихі очень понравился, приятное послевкусие и тепло от фильма. и он смешной, но не банально смешной, а иначе)
Баба Яга• 10 февраля 2023
Ответ дляМурзилка
Щедрик, я ревела прям
А мені не зайшов( від трейлеру було більше емоцій, ніж від самого фільму(
Але я багато драм передивилась. Може в мене були завищені очікування.
Баба Яга• 10 февраля 2023
Ще дуже раджу Соловей співає. Він документальний. Після нього перейшли на українську з чоловіком. Але цікаво всім буде.
Подметайло• 10 февраля 2023
Ответ дляБаба Яга
В Щедрик концовка такая ... трешевая какая то
Мурзилка• 10 февраля 2023
Ответ дляБаба Яга
Меня ещё сильно зацепило то как людей заставлять говорить на русском, я же говорю на русском потому что нам насадили и это меня прям развернуло на 180 и вызвало дикие слезы
Борисфенка• 10 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
І будуть люди
Можете еще Щедрик посмотреть, неплохие оба
Почала дивитися ’І будуть люди’ і не змогла. Занадто багато горя, і в житті ще більше.
Колись додивлюся.
Подметайло• 10 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Колись додивлюся.
Зато очень правдиво показано все, что происходило в те времена в обществе. Как и рассказывали бабушки и дедушки- страдали честные, работящие, а подонки и маргиналов везде пристраивались
Но так и сейчас есть. Ужасы нынешней истории тоже откроются через столетие
Борисфенка• 10 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Мені вистачає сьогоденних жахів. Правдиво, звісно.
Артура Пирожкова• 10 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
мені сподобався хепіенд в Я працюю на кладовищі, плакати не потрібно, все ок
Баба Яга• 10 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Жахлива! Просто рукаліцо, мені аж ніяково було це бачити((
Баба Яга• 10 февраля 2023
Ответ дляМурзилка
Подивіться соловей співає в такому випадку) він документальний, але я плакала.
Баба Яга• 10 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Колись додивлюся.
Так, він важкий(
Борисфенка• 10 февраля 2023
Ответ дляАртура Пирожкова
Назва якась депресивна, варто подивитися?
Артура Пирожкова• 10 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
ні, навпаки витягує з депресняка, легенький
Проня_Прокоповна• 10 февраля 2023
Подметайло• 10 февраля 2023
Ответ дляБаба Яга
Да, примерно те же чувства были
Испонанили фильм этой концовкой