Лялька в колисці• 12 марта в 09:26
Чому не знімуть бронь з працівників освіти?
Школи практично не працюють. Дітей мало, про вищи , студенти всі виїхали, іх стало значно менше. А кількість всяких преподів, деканів, стала ще більшою, і всі з бронею.
Невже не можна якось оптимізувати їх кількість та зняти бронь ?
Зяблик протестант• 12 марта в 20:21
Ответ дляЛялька в колисці
А це інформаційний фронт!
Коротше, ви зелебот. Ясна панятна
Уси Пуси• 12 марта в 22:10
Я б краще ввела систему оцінювання та рейтингів для освітян. Як у продавців мережевих магазинів, заправок та аптек щось по типу таємного покупця. А так це не освітні та навчальні заклади, а тупо перетримка як для домашніх улюбленців.
НеВРотик• 12 марта в 22:51
Ответ дляЛялька в колисці
Тоді ви перша маєте йти