НеКонец-Света• 10 февраля 2023

Яке українське кіно подивитись? Який фільм справив на вас враження

Борисфенка• 10 февраля 2023
Впіймати Кайдаша
Бриджит_Фрикандо• 10 февраля 2023
Білий ворон - снайпер
Мурзилка• 10 февраля 2023
Щедрик, я ревела прям
Баба Яга• 10 февраля 2023
Всією душею люблю «спіймати кайдаша». Нещодавно ще і режисерська версія вийшла на ютубі, всі серії разом в одному відео. Вже третій раз передивилась)

Але може це тому, що я люблю Кайдашеву сім’ю) періодично перечитую.
мимАпроходила• 10 февраля 2023
На жаль,ніякий
Джинцы на Флиси• 10 февраля 2023
Мої думки тихі очень понравился, приятное послевкусие и тепло от фильма. и он смешной, но не банально смешной, а иначе)
Голубая устрица• 10 февраля 2023
Я працюю на цвинтарі
Баба Яга• 10 февраля 2023
Ответ дляМурзилка
Щедрик, я ревела прям
А мені не зайшов( від трейлеру було більше емоцій, ніж від самого фільму(

Але я багато драм передивилась. Може в мене були завищені очікування.
Винник• 10 февраля 2023
Мої думки тихі. Кайдашева сім’я. Козаки. Абсолтно брехлива історія
Мстящий за Зайца• 10 февраля 2023
Ціна правди
Баба Яга• 10 февраля 2023
Ще Сага, І будуть люди.
RedGirlA• 10 февраля 2023
Ответ дляГолубая устрица
Я працюю на цвинтарі
І мені зайшов
Баба Яга• 10 февраля 2023
Ще дуже раджу Соловей співає. Він документальний. Після нього перейшли на українську з чоловіком. Але цікаво всім буде.
Подметайло• 10 февраля 2023
І будуть люди
Можете еще Щедрик посмотреть, неплохие оба
Подметайло• 10 февраля 2023
Ответ дляБаба Яга

В Щедрик концовка такая ... трешевая какая то
Голубая устрица• 10 февраля 2023
Я Кайдашеву дивилася але жорсткий суржик різав вуха.
Мурзилка• 10 февраля 2023
Ответ дляБаба Яга

Меня ещё сильно зацепило то как людей заставлять говорить на русском, я же говорю на русском потому что нам насадили и это меня прям развернуло на 180 и вызвало дикие слезы
Борисфенка• 10 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
І будуть люди
Почала дивитися ’І будуть люди’ і не змогла. Занадто багато горя, і в житті ще більше.
Колись додивлюся.
Та_шо_ж_таке• 10 февраля 2023
Думки мої тихі і Спіймати Кайдаша ТОП!!!!
Подметайло• 10 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Колись додивлюся.
Зато очень правдиво показано все, что происходило в те времена в обществе. Как и рассказывали бабушки и дедушки- страдали честные, работящие, а подонки и маргиналов везде пристраивались
Но так и сейчас есть. Ужасы нынешней истории тоже откроются через столетие
Борисфенка• 10 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Мені вистачає сьогоденних жахів. Правдиво, звісно.
Артура Пирожкова• 10 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
мені сподобався хепіенд в Я працюю на кладовищі, плакати не потрібно, все ок
Баба Яга• 10 февраля 2023
Ответ дляПодметайло
Жахлива! Просто рукаліцо, мені аж ніяково було це бачити((
Баба Яга• 10 февраля 2023
Ответ дляМурзилка
Подивіться соловей співає в такому випадку) він документальний, але я плакала.
Баба Яга• 10 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Колись додивлюся.
Так, він важкий(
Борисфенка• 10 февраля 2023
Ответ дляАртура Пирожкова
Назва якась депресивна, варто подивитися?
Артура Пирожкова• 10 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
ні, навпаки витягує з депресняка, легенький
Без Баяна• 10 февраля 2023
Чорний Ворон (Залишенець), Спіймати Кайдаша, Соловей співає
Проня_Прокоповна• 10 февраля 2023
Максим Оса, дуууже сподобався.
Містика, деректив, на рівні Голівуду, приємно вражена.
Подметайло• 10 февраля 2023
Ответ дляБаба Яга
Да, примерно те же чувства были
Испонанили фильм этой концовкой