Дай подивлюся• 12 марта в 12:19
Дівчата, хтось народжував в 50 років?
Розкажіть якісь історії, будь ласка)
Радостина• 12 марта в 13:49
Ответ дляТвоя подружайка
Другу дитину. При цьому перша вагітність після першої дитини закінчилась трагічно
То есть это третья беременность?
Борисфенка• 12 марта в 13:50
Ответ дляДай подивлюся
ні, синам 17,5 і дочці через 2 місяці 19
Ой! Зараз діточки почнуть закохуватися, кидати інститути, лізти у різні халепи, а тут ще й ви з немовлям???
Нема про що балакати, не робіть дурниць.
Вчителька з мікрорайону• 12 марта в 13:51
Ответ дляЛЮБА
Нечего себе у вас жесткий отбор ….
я його народила майже в 36 і то важко дались безсонні ночі.
зараз 51 і я не уявляю такого, але знайома народила в 50 і дитині вже 2, політ нормальний.
Шукаю стакан• 12 марта в 13:53
Моя родичка народила у 52. Думала, що клімаес, а потім живіт почав рости, також спочатку думали, що то пухлина. Це була середина 80-х. А потім ’пухлина’ почала рухатися. Гарна здорова дівчинка народилася
ТочноБудет• 12 марта в 13:53
Ответ дляПанна Кота
В таком возрасте уже и месячных нет. И внукам уже 10 лет.
О каких детях речь ?
Какие то дикие умозаключения
Залізний кіготь• 12 марта в 13:53
Ответ дляДай подивлюся
не уверена, может и начало климакса. но до этого циклы были как часы практически.
за вашою логікою, якщо були як годинник - то до кінця днів так буде.
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Не ну нафиг , в 29 была как зомби , сейчас не представляю , ночь не посплю все зомби ….
Ответ дляШукаю стакан
Моей бабушке в 1965 ( ей 39 лет было ), говорили что миома , нет это была моя тетя ))))
БоХатая• 12 марта в 14:01
Ответ дляДай подивлюся
хвилюють, звичайно, з чого ви зробили висновок, що не хвилюють?
І як тоді ви можете хотіти дитину в такому віці зважаючи на надвисокі ризики? Я народжувала в 38 і то, я поки дочекалася скринінгу, чуть не здуріла
ДелиВерка• 12 марта в 14:01
Моя учительница родила первый раз в 49 лет, потом в 51 еще.
До этого жила с мужем (экс), который был бесплодный. Развелась, нашла мужа помоложе и родили двух здоровых девочек. В войну.
Дай подивлюся
• 12 марта в 14:03
Ответ дляЗалізний кіготь
ні, це не за моєю логікою. я ж написала: може бути початок клімаксу.
Атятя_тётя• 12 марта в 14:03
Ответ дляХтомолодець? Я!
Если у вас есть финансы силы и возможности.то почему бы и нет.
Вы издеваетесь?
Дай подивлюся
• 12 марта в 14:04
Ответ дляБоХатая
я не хочу народжувати) я хотіла почитати історії
Дай подивлюся
• 12 марта в 14:04
Ответ дляДелиВерка
вот это супер
БоХатая• 12 марта в 14:10
Ответ дляДай подивлюся
Навіщо вам жужі історії? Можу вам свою розповісти, мені 50, під 50 почалися перші збої циклів, то раніше, то пізніше, до цього теж все життя як годинник були. От гінеколог направила на аналізи, щось там подивитися, чи це не початок менопаузи.
Княгиня пітьми• 12 марта в 14:07
Ответ дляДай подивлюся
не чудите)
Зі мною в пологовому лежала жінка 53 роки на 8-му місяці вагітності. Все у неї було добре у відділенні знаходилася для того щоб попередити всі можливі ризики для дитини
Її вагітність Еко з донорської яйцеклітини
Дай подивлюся
• 12 марта в 14:09
Ответ дляБоХатая
ну маю право на чужі історії)
за вашу теж дякую, хочу, щоб і у мене так було зараз.
Вчителька з мікрорайону• 12 марта в 14:09
Ответ дляЛЮБА
ну а автору 50 і вона дивується чому здоров я може посипатись. та пару місяців я не посплю і все.
Княгиня пітьми• 12 марта в 14:12
Ответ дляДай подивлюся
кого я заморозила? вагітність можлива при регулярних місячних і овуляціях, що тут дивного?
В тому то і спра, що ідеально регулярні місячні абсолютно не свідчать про наявність овуляції
Для початку потрібно і варто пройти елементарне обстеження і узі
Узі на 7-10 день циклу дає розуміння наявності астральних і домінантного фолікулу, в ще краще прийти десь на 13 і потім повторно на 20 день, що відстежувати чи відбувається овуляція і чи достатньо наростає ендометрій
За статистикою за наявності регулярних місячних в 42 роки овулятоогими є 2 цикли на рік, в в 43 роки уже 1 цикл
Вагітність і 50 природнім шляхом можлива проте це рідкісні випадки
Для розуміння вашої ситуації також добре здати аналіз АМГ
Дай подивлюся
• 12 марта в 14:13
Ответ дляКнягиня пітьми
дякую, мені щось подібне сьогодні gpt розповів
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Автор не понимает зачем деньги в таком возрасте для восстановления здоровья и для того что бы ребенка на ноги поставить … человек имеющий 3 детей не может этого не понимать в 50 лет
ТАЗератти• 12 марта в 14:16
Ответ дляпразники не помню
К примеру, женщина хотела детей, но мужчину подходящего встретила в 48.
Это тяжело физически. Не представляю как в 50 возможно. Разве что у женщины идеальное здоровье и спортивная форма.
Крим мій• 12 марта в 14:17
Ответ дляСердючка
Та в них грошей вистачить ще й на правнуків, то для дитини мамі не треба спину гнути до 70 років.
ніхто не знає, як відобразяться пологи на здоров*ї жінки. Це лотерея. Скільки б грошей не було, все індивідуально.
Дай подивлюся
• 12 марта в 14:17
Поросенка• 12 марта в 14:18
Ответ дляДай подивлюся
так то в 65)
Мамина сусідка народила +- в такому віці, дитина занедбана була, лишня вага, цд 2 типу. Зараз їй вже біля 15 років напевно, як була менша, то відлюдкувата, тиха, з дітьми у дворі не бавилась, сама по собі. Мама не дуже приймала участь у її житті, базовий рівень та і все, гуртки, спорт нічого такого в тої дитини не було.
Поичому там була ще старша дитина, хлопець, дорослий вже, то ним вона звймалася, а цією дівчинкою ні.
Вчителька з мікрорайону• 12 марта в 14:20
Ответ дляЛЮБА
теж здивувалась цьому. доросла жінка, має трьох дітей.
в мене зараз підліток, мені 51 і працюю багато, щоб забезпечити майбутнє. чоловік є теж. але часто думаю, що було б значно легше, якби сину було зараз не 15 а 20 і вище. так це я народила в 35, а не в 50.
Нічний дожор• 12 марта в 14:24
Я думаю, таких историй не мало в странах, где запрещены аборты.