Поторописька• 11 февраля 2023
Квартирантка з’їхала 11 міс тому, речі в кімнаті
Здаємо кімнату у Києві, у березні вона поїхала з котом, покинула всі речі. Зараз вона в Польщі, у неі там син жив ще до війни. Вона не відповідає ні на дзвінки, ні на смс і сама ні разу не подзвонила. Залишився одяг, повна шафа, взуття, дешева праска, пилосос. Ми з чоловіком хочемо здавати знову кімнату, в іншій кімнаті живе свекор, він проти того, щоб ті речі повикидати, дещо залишити собі, дещо роздати. Я прийшла перебрати те все, він стоїть над душею і труситься за тим, щоб я собі не забрала бу косметику Орифлейм ))) якісь котушки з нитками і мило для рук. Тряпки я таки позабирала, посортувала, там багато роботи, я і так зайнята. Але свекор вважає, що це неправильно, війна, людина нажила ці речі і треба все-все скласти десь і безстроково зберігати. Я не хочу цього робити, немає де тримати це все. А в його очах я просто яструб, налетіла на чуже майно. Ми з чоловіком пояснювали, що чому ми маємо перейматися, людина поїхала і не думає про те, що кімната нам може приносити прибуток, а не бути кладовкою для її речей. Могла ж вона подзвонити і домовитись. От хто правий у цій ситуації?
Я не в теме• 11 февраля 2023
Ответ дляNatalisa7613
Автор,якщо ви створили цю тему,то мабуть не так вже і впевнені в своїй правоті.Що ви хотіли почути?Щось мені здається,що ніде і нікого ви не шукали.Крім виправдання своїх дій.І якось дивно здавати кімнату в квартирі свекра,свекор хоч згоден,чи на пташиних правах,бо квартиру переписав ще при своєму житті на сина?
А даже если она и не искала хозяйку вещей. Она должна была ее искать? Или хозяйка вещей сама должна была найти вариант как забрать свои вещи?
Анчо Ус• 11 февраля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Варианты есть …
Но смысл мне их озвучивать ?
Автор темы явно не одуванчик…
Но смысл мне их озвучивать ?
Автор темы явно не одуванчик…
Щось ви недоговорюєте…
Откушу что там торчит• 11 февраля 2023
Правий той, у кого є совість і людяність.
Ваш свекор прекрасна людина.
Я не в теме• 11 февраля 2023
Автор, вы правы. Если человек за 11 месяцев не объявился, то уже и не объявится, ей те вещи не нужны. Смело выкидывайте, раздавайте, продавайте
Поторописька
• 11 февраля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Свяжитесь с родственниками
И передайте им не вещи
Не понимаю как можно выбросить чужие вещи
Сложить в коробки и подписать
И передайте им не вещи
Сложить в коробки и подписать
У нас немає контактів її родичів. Можна я вам привезу коробки на зберігання, безстроково і безоплатно?)) Умова- зберігати у себе на балконі або в кімнаті.
Ivanka Tramp• 11 февраля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Я бы в вайбер написала, что вещи готовятся к мусорке. Нет ответа, значит хозяин согласен. В вайбере видно прочитано оно или нет.
Да та дама, я уверенна, уже несколько раз приезжала в Украину из Польши.
Просто ехала не в Киев, а на свою родину где у нее родители и отчий дом.
А трубку потому не берет и не отписывается, так как боится что ей счёт выставят за 11 месяцев. Комнату то не сдавали и хранили ее вещи. Наверное морозится и думает, что должна деньги заплатить.
Гороховая• 11 февраля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Свяжитесь с родственниками
И передайте им не вещи
Сложить в коробки и подписать
И передайте им не вещи
Сложить в коробки и подписать
Невже не ясно, що тій жінці те барахло не потрібно і забирати його чи пересилати вийде в копійку. В вона за 11 міс вже набрала собі одягу на гуманітарках
Идууу--уууу блин• 11 февраля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Щось ви недоговорюєте…
Так это не моя тема, а автора
Или вы и есть автор темы? Но с другого аккаунта пишите?
Всегда и обо всем можно договориться и решить проблему
Мне не понятно почему автор перебирала вещи и сортировала, зачем ?
Ivanka Tramp• 11 февраля 2023
Автор напишите в личку польский номер квартирантки. Я ей смогу позвонить.
Гороховая• 11 февраля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Так это не моя тема, а автора
Може, щоб біженцям віддати. А що краще, то собі забрати
Бяки-козяки• 11 февраля 2023
Ответ дляIvanka Tramp
Нельзя быть уверенным за другого человека. А написать в вайбере дело 5 секунд, не понимаю почему это в тягость.
Бабайко• 11 февраля 2023
Ответ дляПоторописька
Ця сама квартира. Переписана, бо так треба було. Ніхто не проти і все добре.
Тоді це його квартира, якщо ’так треба було’. Йому і вирішувати, здавати кімнату, чи залишити в ній чужі речі.
Идууу--уууу блин• 11 февраля 2023
Ответ дляПоторописька
Вы очень агрессивная, и это исключительно ваша и вашей квартирантки проблема
То что вы мне предлагаете, почему сами у себя не храните ?
Ivanka Tramp• 11 февраля 2023
Ответ дляNatalisa7613
Где про помощь свекру?
Автор обязанна вам отчитаться ?
Если комнату в квартире сдают, значит пенсионер получает низкую пенсию.
Мандолина Бу• 11 февраля 2023
Ответ дляБяки-козяки
У вайбері є така функція, що це можна відключити, і навіть якщо ви прочитаєте, людина не побачить
Флюорография гуся• 11 февраля 2023
Я ли выкинула все уже давно.А свекр если такой домахистый-сказать ему что передала ее знакомыми и все.Вы не обязаны это хранить
Поторописька
• 11 февраля 2023
Ответ дляNatalisa7613
Фантазуйте далі, що вам сказати. Квартирантка жила там 7 років, ще свекруха була жива і здала кімнату. Вона і гроші собі забирала, уявляєте? Тепер її немає, свекор віддавав гроші нам. Ніхто його не заставляв і зараз не ужимає чи каже про права, він у себе вдома.
Бяки-козяки• 11 февраля 2023
Ответ дляМандолина Бу
Ничего страшного. Главное, что предупреждение отправлено, человек сделал все что мог.
Поторописька
• 11 февраля 2023
Ответ дляIvanka Tramp
Может виды на женщину имел, вот и трясется за ее вещами. Ждёт что вернётся.
А она смекнула, что хату уже отписал сыну и ей ничего не светит, то и не сильно спешит в Киев.
Та хто ж його знає))) Я там не живу, не бачила, може бути все))
Анчо Ус• 11 февраля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Так это не моя тема, а автора
Затєм, що там може бути щось цінне, що не можна викидати. Гроші, наприклад, треба на сміття викинути? Хоча, я сумніваюсь, що там щось цінне може бути, раз воно навіть хазяйці не треба.
Ivanka Tramp• 11 февраля 2023
Ответ дляПоторописька
Какая-то странная.
7 лет жила и не может позвонить и сказать два слова, что все в порядке у нее, спросить как у деда дела ?
За 7 лет люди уже родными становятся.
Тамбовский мел• 11 февраля 2023
Подруга с семьёй в Германии. В моем городе снимала квартиру. Двушку. Так вот платит сейчас хозяйке довоенную аренду. Если учесть, что это Харьков, Салтовка. Таких цен нет сейчас.
Анчо Ус• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Автор нервує, бо ніхто не звернув увагу на вкид про кота))
А кіт тут при чому?
Пожарник• 11 февраля 2023
Ответ дляМотористка
Я, як Ваш свекор
Не викинула би. Людина тікала від війни. Склала би десь речі і забула
А якщо, немає де зберігати?
Поторописька
• 11 февраля 2023
Ответ дляБабайко
Він не проти здати кімнату, але і не хоче, щоб я повикидала все або пороздавала. Торби з книжками порозкладав уже коло свого ліжка, немає куди складати.
Пожарник• 11 февраля 2023
У мне теж квартира,в Харкові,я за кордоном,квартиранти з´їхали,речі їхні там,нічого не платять .На весні поїду теж все викину,якщо не приїдуть і не заберуть