Маманя• Изменено 11 февраля 2023

Хто в Україні, вас теж дратують подруги, які

Наприклад, щодня постить новини з телеграм-каналів, підписує смайлами зі сльозами або пише "грьобана русня". Звісно, русня грьобана, але тебе ця війна ніяк не зачіпає. Вже всі, хто хотів, давно повернулися розбудовувати країну, працювати, платити податки. Пройшов рік війни, а ти сидиш там, не працюєш, чоловік з України шле гроші, отже тобі подобається за кордоном. Зате в кожній сторі виглядає так, що ти співчуваєш "лохам", які не виїхали. Або може надіслати мені новину, що на Київщині ловлять шахедів. Типу я не на Київщині зараз і про це не знаю. Може, я зла, але людина, яка не відчула окупації або облоги міста, свисту ракет, відключень світла, для мене недопатріот. Не думайте, що ви повернетесь колись в Україну і вам забудуть, що ви просиділи в ситному спокійному закордоні, поки ваша країна стікала кровʼю.
Результат:
вже голосів: 712
330 (46.35%) Так, дратує
248 (34.83%) Не дратує
134 (18.82%) Я не в Україні
pumadinika• 11 февраля 2023
У нас все дома,кого знаю.А по теме-абсолютно все равно
ТочноБудет• 11 февраля 2023
Удалено администрацией...
Ксерокопия ночи• 11 февраля 2023
Це тільки Ви вбачаєте «співчуття лохам»! Кожний живе як бажає. І їхні сім’я, відносини, не стосуються інших! Заздрість так і пре! Інформаційну війну, в цьому випадку також ніхто не відміняв.
Автопортрет нурофена• 11 февраля 2023
Сторіси не бісять. Бісить, коли вони починають нити як їм там важко.
Чаюри• 11 февраля 2023
Не дратує. Маю зараз за кордоном багато знайомих, які двічі уже були в окупації або під обстрілами і виїхали взагалі дивом.
Все будет, но потом• 11 февраля 2023
Мне без разницы , человек должен спасать свою психику любыми способами
Фиктивная• 11 февраля 2023
Дааа, постоянно страдальческие, обозленные посты, как будто, это что то поменяет. Дратують))
Missveranika• 11 февраля 2023
Я не заграницей.Но Ваша позиция меня бесит больше Вашей позиции.Вы думаете людям там хорошо в чужом городе,в чужой стране.Люди вывезли детей и у всех есть здесь родные,за которых они переживают.Мне мягко говоря противна ваша позиция.
Агент Пинкертона• 11 февраля 2023
Ні, не дратують. Моя подруга - фотограф, зараз у США, робить світлини наших бійців, що знаходяться там на лікуванні, і розповідає світу про мужність наших хлопців. Ще одна у Іспанії, з першого дня працює у волонтерському штабі і бере участь у інформаційній війні.
Так, вони не відчули окупації та не бачили шахидів,але вони роблять те, що можуть. На відміну від тих, хто просто сидить і розповідає що їм всі винні,і вУкраїні чи за кордоном,не важливо.
автор Маманя • 11 февраля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Це теж
Ищу Аленя• 11 февраля 2023
Автор, потрібно додати пункт звідки виїхали люди. Одне діло з окупованих і розбитих міст- то вже людина як може, так і виживає, в неї немає дому. Інше діло- виїхали зі Льаова
Главный котик• 11 февраля 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
и жопу тоже.
любыми доступными.
автор Маманя • 11 февраля 2023
Ответ дляЧаюри
А подруга не була ні в окупації, ні під обстрілами. Виїхала 24 лютого і не повернулася. Щодня постить новини з телеграму
Блины со смайликами• 11 февраля 2023
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
Где вы эти до...бы видите? Стартпост читали?
So_so• 11 февраля 2023
Я рада за своих подруг, которые уехали и у них всё хорошо.
Надо быть не в своём уме, чтобы упрекать кого-то, что не был в окупации и не слышал свист ракет.
автор Маманя • 11 февраля 2023
Ответ дляИщу Аленя
А я написала там: хто не відчув облоги або окупації. Кияни і ті відчули облогу. Березень був пеклом, коли на весь район працювала одна аптека і буханка хліба в одні руки з Новусу, а перед тобою черга 35 людей.
Хачапууури• 11 февраля 2023
Автор, вам пора виїхати, може психіка на місце стане
Все будет, но потом• 11 февраля 2023
Ответ дляГлавный котик
и жопу тоже.
любыми доступными.
Именно , почему нет ?
tarveldy• 11 февраля 2023
Дратує, але з вами не згодна
сама себе прекрасная• 11 февраля 2023
Меьюне більше дратує одна набожна декораторів весіль з нашого міста в центральній країні, де навіть і ракет толком не було. Силить в Румунії і на російській віщає, шо українці озлоблені, треба прощати всіх і наверталися до Бога. І це нам за наші гріхи і злобу. Ну і шо наша влада нас чіпує, а ми стале ц все віримо. Просто бісить жесть як!
tarveldy• 11 февраля 2023
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
Та ви шо? Коротка у вас пам´ять
Блины со смайликами• 11 февраля 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Опять про зависть
К чему? Жить на подачках такая себе мечта - не для адекватных людей.
Добрая свекровь• 11 февраля 2023
Желаю вам пережить то, что пережили люди с Бахмута и Мариуполя, а потом будете рассказывать про сытую жизнь за границей и халяву
Ноги от ушей• 11 февраля 2023
Бісить! Бісить як колишній з США присилає новину з Телеграму, що на Київ летять дрони. А я чую того дрона через своє вікно і без його посилання!
автор Маманя • 11 февраля 2023
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
Біженці Донбасу не виїжджали за кордон
Главный котик• 11 февраля 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Именно , почему нет ?
так и я об этом.
я только за.
и мужскую жопу тоже, если это возможно.
Все будет, но потом• 11 февраля 2023
Ответ дляМаманя
И? Чего вы хотите ? Пусть постит . Люди и в тихих городах ( а такие есть ???) переживают стресс , если есть возможность , то почему не выехать ?
Добрая свекровь• 11 февраля 2023
Чтобы вы лично и ваши дети узнали какого это безвылазно месяцами сидеть в подвалах видеть как хоронят ваших соседей, как разрушают ваш дом.
Потом расскажите про халяву за границей
автор Маманя • 11 февраля 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Заздрість до чого? До пустого життя? Я в Україні потрібна
Трусиковед• 11 февраля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Точно)
То 40 євро на стрижку не хватає, то ’це ви тут звичні до сирен!’
Тому, всіх хто ниє з-за кордону- в блок