Будьте так ласкаві• 11 февраля 2023

Підвищений апетит у вагітність

Дівчата, як ви рятувалися під час вагітності від голоду? 25 тиждень, аналізи в нормі, але апетит останніми тижнями просто звірячий. Тільки що з‘їла банан, випила кефір, але розумію, що хочу їсти. До того за дві години була курятина запечена з овочами. Я не обмежую себе в денній нормі калорій, намагаюся притримуватися більш-менш правильного харчування (не без чітмілів), але це вже просто переходить всі межі адекватного. Можливо, у вас були якісь лайфхаки для порятунку від почуття голоду?
Одразу пишу, що набір ваги контролюю і вважаю, що це виправдано, адже завеликий набір ваги також має свої ризики. Тому варіант «забий і їж все» не проходить, бо це до добра не доведе (за останній місяць набрала більше, ніж треба було. Не критично, але все ж. Так просто за наступні місяці можна взагалі з котушок злетіти).
Дружная семейка• 11 февраля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Потому,что во время беременности вы просто не можете активничать так как до
Я не дуже активна впринципі, спортом ніколи в житті не займалася

После шести ни-ни• 11 февраля 2023
Ответ дляДружная семейка
Беременная женщина не может даже просто ходить, а том же темпе, что до беременности. Темп падает у всех, даже тех, кто занимается спортом всю беременность. Поэтому и необходимо следить за питанием
Дружная семейка• 11 февраля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я мало ходжу пішки, переважно на авто
После шести ни-ни• 11 февраля 2023
Ответ дляДружная семейка
Я мало ходжу пішки, переважно на авто
Поэтому вы решили, что если избыточный вес не мешает ездить за рулём, значит от полезен для здоровья?
Дружная семейка• 11 февраля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
В мене не було зайвої ваги, просто вагітність
После шести ни-ни• 11 февраля 2023
Ответ дляДружная семейка
23-25 кг- это избыточный вес при беременности
Дружная семейка• 11 февраля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ні, це нормальна вага
После шести ни-ни• 11 февраля 2023
Ответ дляДружная семейка
Ні, це нормальна вага
Почитайте нормы набора веса во время беременности
Дружная семейка• 11 февраля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Це індивідуально , нема єдиних норм

автор Будьте так ласкаві • 11 февраля 2023
Ответ дляДружная семейка
Це індивідуально , нема єдиних норм
Не скажіть, все ж швидкий набір великої ваги несе певні ризики, які можуть бути для когось більш, а для когось менш актуальними. Наприклад, гестаційний діабет, особливо якщо цд є в сімейному анамнезі (що актуально саме для мене).
При цьому я розумію, що всі набирають і так само скидають по-різному, тут кожен рішення приймає сам, ніхто нікому не має права щось нав‘язувати.
Сорока-ворона• 12 февраля 2023
Да, есть лайфхаки. Это изжога. Не могу много есть, а так хотелось бы