Будьте так ласкаві• 11 февраля 2023
Підвищений апетит у вагітність
Дівчата, як ви рятувалися під час вагітності від голоду? 25 тиждень, аналізи в нормі, але апетит останніми тижнями просто звірячий. Тільки що з‘їла банан, випила кефір, але розумію, що хочу їсти. До того за дві години була курятина запечена з овочами. Я не обмежую себе в денній нормі калорій, намагаюся притримуватися більш-менш правильного харчування (не без чітмілів), але це вже просто переходить всі межі адекватного. Можливо, у вас були якісь лайфхаки для порятунку від почуття голоду?
Одразу пишу, що набір ваги контролюю і вважаю, що це виправдано, адже завеликий набір ваги також має свої ризики. Тому варіант «забий і їж все» не проходить, бо це до добра не доведе (за останній місяць набрала більше, ніж треба було. Не критично, але все ж. Так просто за наступні місяці можна взагалі з котушок злетіти).
Дружная семейка• 11 февраля 2023
Їла все, що і скільки хотіла, набір ваги ні на що негативно не впливає
Снегопадка• 11 февраля 2023
Дві вагітності .Не обмежувала себе в їжі.
Набирала за обидві вагітності 15-17 кг.
Потім все скинула.
Зараз важу менше,ніж до двох вагітностей )
Набирала за обидві вагітності 15-17 кг.
Потім все скинула.
А поговорить?• 11 февраля 2023
Курица с овощами? Банан с кефиром? А сложные углеводы где? Именно они дают сытость. Конечно вы есть хотите.
Холодная каша• 11 февраля 2023
Ела сколько хочу, но без вредностей. Если курица, то нормальная порция мяса, гречка, салат. Чай с сухофруктами вместо конфет.
Будьте так ласкаві
• 11 февраля 2023
Ответ дляА поговорить?
Каші зранку. Чи їх краще порційно серед дня включати також?
А поговорить?• 11 февраля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Включайте обязательно. У ребенка активный рост сейчас идет
Будьте так ласкаві
• 11 февраля 2023
Ответ дляА поговорить?
Дякую за пораду!
После шести ни-ни• 11 февраля 2023
Ответ дляДружная семейка
Ну да,дополнительная нагрузка на сердце, почки,отеки,одышка , как следствие недостаток кислорода у плода и пр прелести лишнего веса,выдумали дураки
Я_канеша_извиняюсь• 11 февраля 2023
Я ела все что хотела, и вообще не набрала лишнего во время беременности
Печенюшка• 11 февраля 2023
Ела тоже нормально, больше 12 кг за обе беременности не набирала. Это не тот период, что надо считать калории.
Дружная семейка• 11 февраля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Якщо в жінки зайвої ваги не було до того, то набір під час вагітності ніяк не зашкодить
ДіанаДіана• 11 февраля 2023
Авторе, ви що худнете? А де вуглеводи? Навіть на підтримці ваги на вечерю дозволені складні вуглеводи, а Ви вагітні, організм витрачає більше енергії. Звичайно, з таким раціоном будете голодні. Спробуйте додати трохи каш на обід та вечерю і прослідкуйте за набором ваги.
Будьте так ласкаві
• 11 февраля 2023
Ответ дляДіанаДіана
Ні, не худну. Просто і в звичайному житті каш не так, щоб багато вживаю зазвичай і якось випустила цей момент зараз, навіть не подумала. Бо до того не було такого голоду ніколи, але потреби змінилися)
После шести ни-ни• 11 февраля 2023
Ответ дляДружная семейка
Зависит от того,сколько женщина наберёт. Если беременность одноплодная, то набор 15+ кг- это таки много
Дружная семейка• 11 февраля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Набирала 23-25, нормально
Петя-петушок• 11 февраля 2023
Автор, а у меня такой тип токсикоза - тошнота на голодный желудок, морковку грызу между приемами еды, кефир. Но завтрак-обед-ужин нормальные, сбалансированные, не пол банана. Голодать - нельзя. Так уже 30 недель)
После шести ни-ни• 11 февраля 2023
Ответ дляДружная семейка
Набирала 23-25, нормально
Это не нормально, и об этом вам расскажет любой врач.
Дружная семейка• 11 февраля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Для мого організму нормально, в лікарів претензій не було
Будьте так ласкаві
• 11 февраля 2023
Ответ дляПетя-петушок
В мене так в першому триместрі було якийсь час- нудота на пустий шлунок, але зараз пройшло вже давно. А ви тримайтеся!
После шести ни-ни• 11 февраля 2023
Ответ дляДружная семейка
Конечно,у вас уникальный организм,который без проблем перенес перегрузки,и уникальный ребенок,которому вы причинили вред, но он ведь вас в этом не сможет упрекнуть, и уникальные врачи,которые должны были зашивать расползающиеся от отеков ткани и контролировать вашу тахикардию во время схваток.. И все только потому,что вы не могли контролировать свой вес в жизненноважное для вашего ребенка время.
Дружная семейка• 11 февраля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ні в мене, ні в дітей не було і нема ніяких проблем із здоров´ям. Набір ваги під час вагітності - це гормональна особливість організму. Я завжди їм багато, в інший час ніколи не поправляюся.
После шести ни-ни• 11 февраля 2023
Ответ дляДружная семейка
Чрезмерный набор веса- последствия неумеренного потребления еды
Петя-петушок• 11 февраля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Та тримаюся) понимаю вас, что набрать много не хочется. Я тоже очень стараюсь, хлеба почти не ем, сладкого минимум. И это работает, не разжирела. И у вас получится, просто обычное питание, без голоданий. Еще, кстати, зарядку для беременных каждый день делаю и кружочек после работы на улице)
Дружная семейка• 11 февраля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я завжди їм багато, поправляюся лише під час вагітності
После шести ни-ни• 11 февраля 2023
Ответ дляДружная семейка
Потому,что во время беременности вы просто не можете активничать так как до