Библиотекарь• 11 февраля 2023

Переживаю сильный стресс, я в Польше, посоветуйте безрецептурное успокоительное

очень тяжело.
Бокс-орун• 12 февраля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Дякую
Нема за що. Ще тут можете спробувати зареєструватися і https://www.dimedic-ukrayina.eu/
Заповнити коротеньку анкету, вибрати дату в час, коли Вам передзвонити лікар і після розмови також випише електронний рецепт.
Гроші на ліки оформили?
автор Библиотекарь • 12 февраля 2023
Ответ дляБокс-орун
Гроші на ліки оформили?
Дякую дуже, а як мені передзвонять по відео? й на пошту рецепт прийде?
Гроші на ліки не знать де оформлювати(
Дуже Вам дякую 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😭❤️
Бокс-орун• 12 февраля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Гроші на ліки не знать де оформлювати(
Дуже Вам дякую 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😭❤️
Передзвонять за номером телефону, який Ви вкажете при подачі заявки, туди і номер рецепту прийде.
За цим посиланням
https://health4ukraine.com/uk/
Ви можете отримати код на ліки ( не живі гроші,а на тому коді буде 150 злотих на безрецептурні ліки та 350 злотих на ліки за рецептом).
На даних час бачу реєстрація недоступна. Але це часто так, вони то відкривають її, то на якийсь час закривають. Тому Ви періодично переходьте за посиланням і перевіряйте, чи доступно реєстрація.
автор Библиотекарь • 12 февраля 2023
Ответ дляБокс-орун
За цим посиланням
https://health4ukraine.com/uk/
Дуже Вам дякую!!! Дай Боже Вам астроном самого найкращого 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️
Бокс-орун• 12 февраля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Дякую. Скорішого одужання.
Як система на гроші запрацює, Ви можете зареєструвати кожного члена сім´ї, який приїхав до Польщі, після 24.02.22 і на кожного отримати код. Коли він прийде на електрону адресу,там буде інструкція, як їм скористатися.
автор Библиотекарь • 12 февраля 2023
Ответ дляБокс-орун
Дякую. Скорішого одужання.
Дякую, найкраща людина 😘😘😘
Я в захватi, що є такі люди як Ви ❤️❤️❤️